Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van egy ló a lovasiskolában...

Van egy ló a lovasiskolában ahova lovagolni járok. Nagyon sokat lovagolok rajta, és nagyon szeretem. De amikor nem én lovagolok rajta és látom, hogy más ül fel rá, szinte megtudnám fojtani. Tudom, hogy iskolaló és ez a dolga de akkor is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem ezt a lovat,már több mint 2 éve lovagolok,életem első lovagló edzésén is őt kaptam és azóta is nagyon sokat lovagolok rajta.Amikor nem őt kapom akkor,látom,hogy mások ülnek rajta,egyszerűen annyira féltékeny vagyok.Igen,tudom,iskolaló és nem az enyém,nem sajátíthatom ki.De akkor is nagyon zavar.Mit tegyek?

2012. okt. 14. 12:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ezen mindenki átesik, aki iskolalovon tanul lovagolni. Mindannyiunknak volt kedvence, és örülj neki mert te legalább sokat lovagolhatsz a kedvenceden, nem mindenkinek adják mindig azt a lovat, amit szeret.

Túlesel rajta, ne félj.

2012. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem az oktatómat,azt mondta rendben.El sem hiszem,annyira örülök.Most havi 50.000 FT Már naponta bejárok hozzá és nagyon szeret,már csak én lovagolhatok rajta.:)
2012. okt. 20. 10:35
 13/13 anonim ***** válasza:
Na, mi történt veled azóta?
2016. szept. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!