Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megtanulhatok még lovagolni...

Megtanulhatok még lovagolni vagy már túl öreg vagyok hozzá?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, eddig csak pónin ültem kiskoromban, pedig mindig is imádtam a lovakat, de a szüleimnek nem volt pénze,h tanulhassak lovagolni.
2012. okt. 14. 16:56
 1/6 anonim válasza:
68%
egyáltaán nem vagy öreg :) lovagolj csak . én 10 éves vagyok és már van 5 lovam :) nagyszerű érzés próbáld ki. eladó lovak vanak nálunk érdeklödni itt vagy : palinkaskarina@citromail.hu
2012. okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy öreg! Én 23 évesen ültem először lovon. Fél évig lovagoltam. Aztán abbahagytam egyéb okok miatt. És most, 27 éves fejjel újrakezdtem, és már bánom, hogy 23 évesen abbahagytam, a legjobb dolog, úgyhogy csak rajta! Sőt, a mi lovardánkba nagyon sok felnőtt kezdő jár, akik már a 30-on és 40-en is túl vannak, és akkor kezdik tanulni a lovaglást!
2012. okt. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem vagy öreg! Ha 56 éves lennél még akkor is elkezdhetnél! :)
2012. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy öreg. Ahová járok lovagolni, egy 50-es éveiben járó nő kezdett el járni mostanság, soha sem késő.:)
2012. okt. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
simán elkezdheted, csak ne zavarjon, h az, aki 10 éve heti 3-4 órában lovagol, és még csak 15 éves, ügyesebb mint te :) Sokakat ez idegesít. Illetve jól válogasd meg hogy hol lovagolsz, mert nagoyn nem mindegy.
2012. okt. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. okt. 15. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!