Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Magas marú lovat lehet szőrén...

Magas marú lovat lehet szőrén lovagolni? Ha sokat lovagolok kengyel nélkül, akkor biztosabb lesz az ülésem és könnyebb lesz szőrén lovagolni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 6. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
minden lovat lehet szőrén lovagolni.Ha kengyel nélkül lovagolsz mélyebben fogsz ülni és (szerintem) biztosabb lesz az ülésed, mivel a kengyel egy erőltetett tartást ad a lábadnak.Nekem szőrén könnyebb a lovaglás, de ha pattogsz a lovon inkább nyeregbe lovagolj mert nem tesz jót a hátának.
2012. okt. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Míra.4 ***** válasza:
Minden lovon lehet szőrén lovagolni , igen
2012. okt. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, max nem biztos hogy olyan kényelmes lesz.

A kengyelnélkülizés valamennyire felkészíthet, de teljesen más érzés, próbáld ki a szőrén lovazást mindenképpen.

2012. okt. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én szerintem nem kell ellőtte kengyel nélkül gyakorolni/lovagolni(én szőré tanultam meg lovagolni,emelet annak is magas volt a marja,kicsit eleinte kényelmetlen volt,de aztán rájöttem,hogy nyeregbe ezerszer rosszabb ülni,és semmi haszna sincs, ennek már 10 éve és most saját pacikat tartok és egyiknek sincs nyerge, de ismerősöm lovát hetente kétszer,hétfőn és kedden én hajtom, nyeregben ,szal tudok igyis-ugyis lovagolni), bár a többieknek igazuk van lehet ,hogy segítene ,hogy jobb ülésed legyen.elsőre furcsa lesz és miért ne ülhetsz magas marú lovon szőrén?

persze ,hogy ülhetsz rajta próbáld ki, egy külön élmény!

sok sikert hozzá:)

2012. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, kérdés, hogy mennyire kényelmes :)
2012. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem magas marú lovon szőrén szenvedés volt a lovaglás..
2012. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!