Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Magas lovak?! Help

Magas lovak?! Help

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyon szeretem a magas lovakat mint pl a szlovák melegvéru,ilyen fajtátt vettem volna eleve csak ez a lo kimondottan ugrásra versenyzésre való ló így kiesett.

Nem tudnátok olyan fajtákat mondani amik magasak,jó a természetuk és csak ugy zsertnék lovagolni hogy kimenni a természetbe egy pár órára lovagolni szóval simán nem ugratni meg ilyenek.Szabadtartásban lesznek és lehetoleg ne legyenek tul sok egészségugyi probléma.

KOszonom a válaszokat.A szín mindegy.


2012. okt. 19. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
hát szerintem ezeknek megfelelő választás a kisbéri félvér.elég magas is szerintem szépeketugranak és jó velük terepen menni:)
2012. okt. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kisbéri félvért javaslom én is, nekem is az van
2012. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szlovák melegvérűt sem kell direkt ugrastsra használni. Attól függ mihez van tehetsége, de attól még neked nem kötelező versenyezni vele. A kisbériben, furiosoban, magyar sportlóban is vannak magasabbak. A holsteini is magas, és a többi német, ill. a holland ló.
2012. okt. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a nóniuszok között vannak igen magasak. nyugodt és viszonylag igénytelen fajta, én ezt javaslom!
2012. okt. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, a nóniuszok is nagyon jók. vannak 170 cm körüliek is.
2012. okt. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a válaszokat!

Nem tudnátok véleményt mondani az AKHAL TEKE lovakról is?

2012. okt. 21. 09:25
 7/7 anonim ***** válasza:
de igen. nem magasak, csak nagyon elszánt és ügyes lovasnak valók, ugyanis igen önfejű, szemes állatok. nem egyszerű eset egyik se. és itthon alig találni tiszta vérűt, ha mégis, az iszonyú drága. álmodozáshoz ideális alany. :)
2012. okt. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!