Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A fríz lovak kényelmesek?...

A fríz lovak kényelmesek? Vagy egyede válogatja?

Figyelt kérdés
Szóval vágtában tanügetésben kényelmesek?
2012. okt. 8. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez egyedfüggő, és nem igaz az a sztereotípia, hogy az összes fríz kényelmetlen. Minden fajtában vannak kényelmes lovaglásúak, és kényelmetlenek. A frízről sok a negatív sztereotípia. Azt mondják nem jók a sportban, erre nézd meg Aisot, azt mondják kényelmetlenek, ülj fel egyre, azt mondják semmire nem valók, csak szépek, akkor nézz körül a világban!
2012. okt. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
7%
A frizek nagyon okos lovak.Nagyon kenyelmesek es ertelmesek es raadasul gyonyoruek.14 eves vagyok es 4 frizem van kozottuk egy csodor.minddel jarok dijlovaglo,ugyessegi versenyekre es kettovel szepsegversenyre is.Irj uzit privatban ha erdekel nehany dolog
2012. okt. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ne írj neki, mert csak kamu!
2012. okt. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
tök egyedfüggő! Nálunk pl. van 2 kisbéri, az egyik nagyon kényelmes, a másikon alig bírok tanügetésben megmaradni! Én mindig úgy képzeltem el, hogy a frízek kényelmesek! :)
2012. okt. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én több, mint fél évig lovagoltam egy fríz (jellegű) lovat, akinek a tanügetését csak azért volt kicsit nehezebb kiülni, mert nagyon hosszúakat lépett. De amúgy nagyon kényelmes volt a háta, a vágtája isteni volt! Egyébként szerintem egyede válogatja, a bemelegítéstől is függ, mert például egy feszes lónak fajtájától függetlenül kényelmetlen, pattogós lesz az ügetése, vágtája. De amúgy függ ez a képzésétől is, mert nyilván egy zöldfülű csikón nem olyan jó élmény lovagolni mint egy képzett lovon :)Én például lovagoltam egy csikót, akinek először iszonyúan rossz volt a vágtája, pattogós és kényelmetlen, de egy évre rá olyan volt, mintha karosszékben ülnél :)))) Szerintem ez nem függ a ló fajtájától! :)
2012. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
harmadik.mi bajod van?az h neked nincs lovad az nm azt jelenti h masnak sem lehet,ha nem tetszik nem kell ide irni vagy egyaltalan elolvasni.senkit sem erdekel a velemenyed es nem is ez volt a kerdes ugyhogy...
2012. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, értem! Igazából most mennék ki lovagolni megint (2 év szünet után) egy közelben lévő tanyára, ahol fríz jellegű pacók vannak, és csak kíváncsi voltam:) Köszönöm!
2012. okt. 10. 13:31
 8/15 anonim ***** válasza:
1, és 3. választ írtam! Van lovam, a kis csaj meg nem először csinálja ezt! Beírja, hogy neki fríz lova van, meg militaryban versenyzik, meg ilyen olyan hazugságokat! Már többször rajtakapták a hazugságokon, és egyszer be is vallotta, hogy csak hazudik! Szóval nem kötelező minden hazugságot elhinni!
2012. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És most miért kell egyből odaírni akkor, hogy kamu? Meg amúgy is ha mondta h hazugság meg hogy van fríze akkor csak nem kérdezi meg, hogy kényelmesek-e de mindegy:D
2012. okt. 10. 20:04
 10/15 anonim ***** válasza:

"És most miért kell egyből odaírni akkor, hogy kamu? Meg amúgy is ha mondta h hazugság meg hogy van fríze akkor csak nem kérdezi meg, hogy kényelmesek-e de mindegy:D"


Erre reagálnék:


Kérdező, olvasd el még egyszer, hogy mit írtál, mert óriási nagy zagyvalék lett! A hazudós csaj NEM kérdezte meg, hogy kényelmesek -e! Azt te kérdezted!!! A hazudós csaj, azaz a 2. válaszoló, azt írta idézem: ".14 eves vagyok es 4 frizem van kozottuk egy csodor.minddel jarok dijlovaglo,ugyessegi versenyekre es kettovel szepsegversenyre is"! Erre írtam azt, hogy nem igaz, hogy van fríz lova, és az sem, hogy versenyekre jár vele!! Szintén erre írtam, hogy rajtakaptuk már a hazugságon! Ugyanazt hazudta mindenkinek, hogy fríz csődöre van, meg versenyzik, meg a többi! Ergo a hazudós csajnak fogalma sincs róla, hogy kényelmesek-e, vagy nem, mivel NINCS is fríz lova, nem is ült frízen, amiből logikusan következik, hogy halvány fogalma sincs róla, hogy milyen egy frízt lovagolni!!!


Érthető?

2012. okt. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!