Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglás Pakson?

Lovaglás Pakson?

Figyelt kérdés
Kishúgomnak (12) keresnék Paks közelében lovardát, ahol megfelelő áron, korrektül oktatnak. A pálmában tudtommal nincs oktatás, a cseresznyési meg kicsit drága, meg nem tudom hogy jó e...Tud valaki valami jó helyet?
2012. okt. 20. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szekszárdon állítólag van, de ha jól tudom csak western stílusban oktatnak
2012. okt. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Angol kéne, meg Szekszárd azért nem 2 perc :S
2012. okt. 20. 14:12
 3/11 anonim ***** válasza:
ha jól tudom Paks környékén nincs, sőt Szekszárdon is csak ez az egy, Bács megyében mondjuk tudnék ajánlani Kalocsán :D
2012. okt. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az sajnos nagyon messze van, egy 12 éves gyerek nem igazán tud oda eljutni :S meg időben is sok lenne.
2012. okt. 20. 14:26
 5/11 anonim ***** válasza:

A cseresznyési drága??!Lehet, hogy nem a legolcsóbb, de megtanítanak lovagolni!!!! Normálisan. Én is 12körül lehettem, amikor először voltam a pálmában(előtte 1x voltam cseresznyésben, táborban), és fél óra karámban fel-le séta után az ott levő "oktató"(nem tudom, ki volt az) közölte, hogy ő nagyon szívesen kiengedne terepre...

Igaz, Cseresznyésen is rég voltam már, de onnan csak pozitív tapasztalatom van. Szóval, szerintem ha meg akar tanulni, és azt szeretnétek, hogy színvonalasan, és BIZTONSÁGOSan tanuljon meg lovagolni, akkor cseresznyés.

"1800.-/ 30 perc:Futószár/Lovarda

3500.-/óra:Futószár/ Osztálylovaglás/Tereplovaglás"( [link] )

2012. okt. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ki oktat most cseresznyésben? A színvonlas oktatás alatt mit értesz? Pálma kb kizárva, cseresznyésit szüleim tartják drágának, meg pesten is kb ennyi, és mondjuk ott edző oktat...
2012. okt. 22. 18:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Én Györkönyt tudom neked ajánlani. Barátságos, nem túl nagy hely, viszont nagyon jól oktatnak és a lovak is elég jók. 3000/óra, 1500/30 perc..
2012. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3.vagyok. tényleg rég nem voltam ott,de szerintem Sheffer(nem vagyok biztos abba,hogy igy írja a nevét:$)István oktat. Azt értem alatta,hogy LOVAGOLNI tanítanak,nem 'felülni a lóra-rázkódni-leszállni'. megtanítják bánni a lóval.:))
2012. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, h amikor ezer éve még én jártam oda, akkor (emlékeim szerint) nem volt olyan jó az oktatás. Lehet h nem emlékszem jól, vagy azóta jobb lett, mindenesetre annak adok egy esélyt.

Pálmának, Györkönyinek nincs honlapja?

2012. okt. 22. 20:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó az oktatás szerintem Cseresznyésben. A györkönyinek honlapja nincs, de telefonszámot tudok adni, ha gondolod.
2012. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!