Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek baj ha most...

Szerintetek baj ha most akarok elkezdeni lovagolni tanulni? 27éves vagyok (pasi) nincs már túl későn?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 14:57
1 2
 11/13 Rebce ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem késő. Én például sokkal jobban tisztelem azokat az embereket, akik úgymond "későn" kezdik ezt a hobbit/sportot, mert úgy gondolom, ha felnőttként kezded, akkor tényleg meg akarod tanulni. Sok olyat láttam már, hogy fiatalon kezdték a gyerekek (7-8 évesen), de csak azért, mert a szülők erőltették.

Száz szónak is egy a vége: Nem, nincs későn. Hajrá! :)

2012. okt. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 7. válasza:
100%
Nem késö de kell hozzá egy jó oktató és kitartas mert ha elég kötötek az izmaid akkor azért ott lesznek fajdalmaid és lazitani is kell rajta ja meg kitartas és pénz pénz pénz idö idö és hobby szinten csak karámba lehet lovagolni mert terepen minden más és ott nincs oktató csak te meg a ló és az összhang ami nélkül nincs lovaglás.Kitartás és elszántsűág meg van akkor nem lesz gond de azért nem azért nem árt a lovakat is meg ismerni anatomia és tulajdonságok pl mekkora a rugu távolsága stb,ajánlom azért minél elöbb kezd el nagy élmény mikor egy 6/700 kg loval vágtázol majd terepen.
2012. okt. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 viktor123456 ***** válasza:
nincs túl későn soha.
2012. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!