Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy még nem nőttem fel érzelmileg, nem érdekelnek a csajok, és nem akarok kefélni sem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy ugy kulonosebben nem izgatnak a lanyok, siman elbeszelgetek veluk ha ugy van, de olyan szinten nem, hogy menjek veluk kezenfogva, vagy hogy megfogjam a kezet, magatol a gondolattol felek. Elkepzelni el tudom, ahogy ismerkedek, meg ilyesmi. Meg onmagat a jeleket is eszre veszem mint az atom, es tudom hogy olelesre, vagy epp akarmire vagyik. Valahogy a szemeben latni. Hiaba hogy nem voltam csajjal, valahogy latom.

Volt 1-2 eset, ahol annyira ereztem a jeleket hogy: "ha en nem megyek oda, 100% hogy ide fog jonni" gondolat jart a fejemben, es valoban igy is lett es ugy lesmarolt a csaj mint a huzat :S Az elso epp igy tortent, de jovolt. Mindig is fostam, de oszinten megmondom szerintem jol csinaltam. Mar majdnem megfulladtam es amikor egy kicsit pihenni akartam, visszatette a fejem a szajara. :) Olyan erzesem volt, mintha rozsaszin kod lett volt korulottem vagy hogy is nevezzem. Mintha csak 2en lettunk volna a legterben pedig mentek el melletunk az emberek.

Amugy azok a lanyok szerint akikkel csokoloztam, egy aranyos, kedves, oszinte fiu vagyok, akit csak szeretni lehet. De igy konkretan a szexig meg nem jutottam. Nem is zavar amugy jol erzem magam igy is, dolgozgatok, sportolgatok meg ilyenek. Neha fortolok lanyokkal, de ha ez termeszetes. Azt nem mondom hogy nem azert nem kell bno mert nincs ra ido, mert mindig arra van ido amire szakitunk.

Kerlek titeket normalis valaszokat adjatok. ♥ :D


2012. febr. 26. 01:39
 1/7 anonim válasza:

Szerintem nem arról van szó, hogy nem nőttél fel érzelmileg csak egyszerűen még nem vágysz a szexre.

Bocsi a kérdésért, de hány éves vagy?

2012. febr. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nemsoka 23.

ja meg annyit hogy en nem igazan mutatom ki az erzeseim, eleg kiismerhetetlen vagyok, de mindig mosolygok. sokszor tunok megkozelithetetlennek, de aki megszeretteti magat velem, azt nagyon tudom szeretni, es barmit megteszek hogy jobb legyen neki. tehat en vagy nagyon szeretek valakit, vagy egyaltalan nem. emiatt is van az, hogy hangulatember vagyok, tehat akit szeretek azzal jol erzem magam, jo a kozerzetem, de akit nem annak azt kivannam h tunne mar el. pont ezert talan majd egyszer lesz olyan lany, aki helyre tesz erzelmileg, de meg ugy erzem nemkell, vagy nem tudom:D


meg a humorerzekemrol annyit, hogy nagyon egyedi. 2 helyzet szokott elofordulni...aki nem erti, az azt gondolja fogyatekos vagyok, a masik aki erti, az pedig barmit megtesz hogy kihozza belolem, azokat a vicceket, baromsagokat, amiktol sokat lehet nevetni :)

2012. febr. 26. 02:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehetséges szerintem...De azért fontos lenne,hogy minél többet megtapasztalj a szerelem és főleg a szexualitás témájában.Szerintem az egészséges személyiségfejlődéshez ez szűkséges.Nehogy később nagyobb frusztráció és stressz lépjen fel csak úgy a semmiből az életedben.Na és persze ott a magány kérdése is.

Egyébként nagyon szimpi,ahogy megfogalmaztad a dolgokat,de kiolvasható,hogy te még eléggé visszahúzódó illetve visszafogott,tapasztalatlan,de mégis aranyos vagy.Van valami gyermeki a megfogalmazásodban.Én először azt hittem,valami 15-16éves fiú írta a sorokat...


A kefélés témáról annyit, hogy én 16 múltam mikor először voltam férfival,de csak évek múlva éreztem azt, hogy végre felnőttem a szexhez agyilag is.Addig nem tudtam igazából értékelni,mégha szerelmes is voltam.Vagyis inkább úgy mondom,hogy lelkiekben is megértem a szexre már,de csak kb 20 fölött.

Szóval ha úgyérzed még nem vagy rá készen, és nem hiányzik,addig jó.

Ha megismersz egy lányt,akibe beleszeretsz vele biztos nagyon jó lesz ezeket megtapasztalni.Remélhetőleg ő is tapasztalatlan lesz,és akkor minden jól fog menni:)

25N

2012. febr. 26. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon különleges vagy, a leírtak alapján nem vagy defektes csak más. :)
2012. febr. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gyerekkorodban sok olyan impulzus ért, amitől kicsit elment a kedved a sex témakörétől. Pl. lehet ez egy erős vallásos nagyszülői nyomás- nekem is volt ilyen. Egyszerűen erkölcstelennek éreztem a testi érintkezést, mert a mamám egész gyerekkoromban azt hajtogatta, hogy "majd, ha elvégzed az egyetemet, és ránézel egy kislányra" meg cigányokkal(bocs) példálózott, hogy nagy gondok voltak nemtommelyik családban, mert 13 évesen szült a csaj stb. (remélem érezni a súlyát a pedagógiájának) Na ezekre az infokra nekem se lett volna szükségem olyan 8-14 éves koromban, és akkor más lett volna a kezdetektől a hozzáállásom. És itt jön az, hogy a vallás MEGFELELŐ továbbadása működik-e egy családban vagy sem, vagy egyáltalán nincs jelen. Azt tanácsolnám, hogy tisztázd magadban, hogy mi a helyes, én arra jutottam, hogy változott a világ, és egyszerűen már nagyon nehéz egyetlen emberrel testileg/ lelkileg leélni az életed. Tehát az erős konzervatív neveléssel ellentétben a sex nem egy kibszott tabu, hanem egy terület, amin ha világi ember vagy ildomos fejlődni, tapasztalni, hogy a végén akire gyűrűt húzol, annak is jó legyen, és neked is, és ne legyen egy frusztráltságtól és kíváncsiságtól(milyen lehet a nagycsöcsű szőkével és társai) tocsogó házasságod.
2014. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szuperpocok ***** válasza:

Bár már a kérdés kiírása óta eltelt majdnem 3 év de muszáj rá válaszolnom.


Ezeket a sorokat mintha én írtam volna. Én hamarosan 23 leszek és még nekem se volt senkim sem. Semmi se történt velem ezen a téren. Se csók, se ölelés, se semmi. Ezért nem okolok senkit sem, mert tudom, hogy mik a pontos okai.


Velem az volt, és talán a mai napig is egy kicsit az a gond, hogy ezt az egész barátnő mizériát, és párkapcsolatosdizást, eléggé kisfiús hozzáállással kezeltem. Nem vettem komolyan. Hogy ha visszagondolok például a tinédzserkoromra és a gimis éveimre, akkor azt hiszem, hogy túlságosan sok időt öltem bele a gyerekes, kisfiús elfoglaltságaimba. A veszedelmesen unalmas iskolai napok után csak az érdekelt, hogy végre valahára hazaérjek, és üresjáratba tehessem az agyamat. Én köszönöm szépen remekül elvoltam a zenéim, a súlyzóim, meg az Xboxom között. Nem nagyon éreztem azt, hogy nekem a lányokkal bármi dolgom is volna. Továbbá semmi kedvem nem volt a bulikhoz, meg az egyéb igyunk, hányjunk, és aztán feküdjünk bele féle kalandokhoz. (Persze azért párban volt részem). Nagyon kevés emberrel találkoztam a sulin kívül. Nem nagyon voltam az a kimozdulós fajta. És ezt a hozzáállást az egyetemre is magammal vittem.


Szeretném leszögezni azt, hogy nem áll szándékomban ujjal mutogatni a nőkre, hogy ők tehetnek mindenről. Ami azt illeti soha nem kaptam tőlük semmi rosszat. Sőt, jól elbeszélgetek velük ha kell. És nekem is vannak hormonjaim, néha talán igenis jól esne egy dugás. De azt, hogy nekem „barátnőm” legyen, azt a mai napig is egy távoli, ködbe burkolózó, messzi hegycsúcsként látom. Nem nagyon szoktam ismerkedni, pontosabban én egy nyitott fogura vagyok, aki már sok bókot kapott a humorérzékére meg az intelligenciájára. Én is nagyon sokat nevetek. De nem szoktam senkit sem "úgy" megközelíteni. Kicsit undorodok attól, hogy valakit csak úgy "felszedjek". Én az udvarlásnak talán az indirektebb, finomabb oldalát szeretem, bár nem biztos, hogy az a célravezetőbb.


Amúgy jól elvagyok a dolgaimmal, csak az ember hajlamos összemérni magát másokkal, és ha körbenézek akkár látom, hogy mindenki szerelmes, vagy kefél :D

És ilyenkor valóban jelentkezik egy kis frusztráció, mert mindenki meséli a maga ki mit csinált-kivel csinálta-és kivel csinálná még féle storykat, és ilyenkor én csak csöndben ülök és nézek ki a fejemből ami nekem baromira kínos és megalázó. Ezért se nagyon járok már társaságba sem, pedig ezzel csak rontok a helyzeten.

2015. jan. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Arra még nem gondoltal, hogy esetleg meleg vagy?
2015. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!