Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találok senkit? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok senkit? Én vagyok túl válogatós? De ha egyszerűen nem akarok nyomi trollokkal járni akik a kutyának sem kellenek. Akkor már inkább senki! :' (

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülyén fog hangzani a téma, de már nagyon érdekelne mások véleménye....

Az van hogy szinte minden barátnőmnek van/volt mostanában pasija... Még a csúnyáknak, kövéreknek, túl soványaknak is :S Nekem egyszerűen nem akar összejönni....

Tudom magamról hogy alapvetően válogatós vagyok...ezzel nincs is bajom, de az hogy a szórakozóhelyeken még a leg csúnyább havernőimet is leszólítják /felkérik a srácok táncolni az már elég zavaró számomra....

Nem vagyok egy csúnya lány, nincsenek gülü szemeim, zsiráf nyakam, karvaly orrom, ló fejem, nem is vagyok kövér, mondhatjuk hogy soványabb vagyok egy kicsit a kelleténél, de a legsoványabb barátnőmhöz képest sokak szerint marha jól nézek ki (soványság terén) :/....

Most azért nem jönnek oda hozzám a srácok (csak nagy ritkán ) mert félnek és inkább a csúnyácskább lányokkal kezdenek? Miért van ez....:SS

(képet nem küldök magamról, de képzeljetek el egy teljesen átlagos lányt)

NEM PLÁZAPICSÁT!!!!


2012. márc. 2. 12:41
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
71%

nem lehet, hogy a viselkedéseddel van baj? félős fajta lány vagy?


privátban ha dobsz képet, akkor megtudom mondani, hogy van-e valami baj a kinézeteddel..

2012. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
92%
Neeem, még véletlenül sem valahol a személyiségedben lesz a hiba...
2012. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
29%
Nekem tetszenek a ló fejű lányok, azok nagyon esztétikusak. Pl Rubint Réka, Labancz Lilla, Béres Alexandra stb. És a fiúk 91%-ának is tetszenek azok valamilyen szinten. Lehet ez a baj, hogy neked nincs ilyen jobb arcszerkezeted és kövér is vagy, azért nem találsz párt. Bár én tudi tetszenék neked 2 diplomával és kék szemmel, de nem írnál úgysem nekem, mert a lányok nem alázkodnak meg annyira, hogy egy rendes, helyesebb pasira ráírjanak.
2012. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy hány éves vagy, de van egy fiú ismerősöm, ku*va jól néz ki, a teste, a feje 10/ 9- 10 es, 25 éves és még SOHA nem volt barátnője!! Képeken jól néz ki, ott mindenkinek bejön, de amikor taliznak vele, akkor senki nem akar tőle semmit ( pedig ugyan olyan élőben is,). Állitólag rossz a kisugárzása.. :6 bár nem tudom.

Esetleg próbálj magadon változtatni, külsődön, , mosolyogj sokszor, a fiúk azt szeretik :)

2012. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
előző vagyok,lány voltam :)
2012. márc. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
63%
Ott a baj, hogy kijelented, hogy nem akarsz nyomi trollokkal járni. Ez már magában is nagyképűség. Ne várd el, hogy egy pasi is így gondolkodjon, mert mi nem vagyunk enynire válogatósak. Amúgy képet küdhetnél privátban. Csak kíváncsiság szempontjából.
2012. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
76%
12:48 - ne itt ajánlgasd magad.. eléggé lesüt a leírásodból, hogy azt várod, hogy rád írjon pár lány.. xD de gáz szöveged van.. :DD
2012. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha mindenki nyomi troll, aki Brad Pittnél rosszabbul néz ki, akkor ez lehet a probléma.
2012. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

XD jó volt utolsó! :D

Amúgy a troll kifejezéssel nem akartam megbántani senkit... de , ha nem láttad volna azt is hozzátettem hogy olyanokkal akik a kutyának sem kellenek olyan csúnyák szegények és műveletlen parasztok...olyanokkal nem járnék...de gondolom nem csak én vagyok így ezzel :)

2012. márc. 2. 12:56
 10/44 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen mentalitás mellett ne is várd, hogy valaki megszólítson. Előbb kezdenek a fiúk egy csúnyább lánnyal, akivel lehet valami, mint egy szebbel, akinek a szépet kell tenni hetekig és nem lesz semmi.
2012. márc. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!