Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csipusz kérdése:

Ha egy pasi elfordítja a fejét ha puszit akarok adni neki, azzal az oknál fogva, hogy ő nem szereti az állandó puszilkodást, miközben 1 nap egyszer megyek oda hozzá, akkor már nagy a baj igaz?

Figyelt kérdés
10 hónapja voltunk együtt, az első 3 hónap, gyönyörű szép volt! Aztán egyre lassabban romlott a kapcsolatunk! Most már ott tartunk, hogy a szexuális életünk = a 0-val, le vetkőztet be teszi..ennyi és még szex közben sem hajlandó puszit adni, vagy csókot!!( nem büdös a szám!) :D soha nem ölel meg, és soha nincs egy kedves becézése szava hozzám! mi a véleményetek??
2012. jún. 22. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
és te még vele vagy? gratula.dobtam volna ki.
2012. jún. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán valami feszélyezi, lehet ő gondolja magáról, hogy büdös a szája, és nem akar emiatt szégyenkezni, esetleg a foga fáj, de ezt így képtelenség megmondani. A legjobb mód: kérdezd meg, és zaklasd addig, amíg nem ad egyenes választ. Annak függvényében, hogy reagál, úgyis kiderül, hogy megérdemli-e, hogy mellette maradj, vagy jobban teszed, ha lelépsz.
2012. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is le kellene lépned. Amúgy megkérdezted már tőle, hogy van-e valami probléma? Lehet, hogy nagyon egyszerű a válasz, te meg rágódsz rajta.
2012. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szárazon berakja ?:O
2012. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát fogjuk rá igen! azért van elő játék... de az mindig valahogy én csinálom! -.-" és ennyi.. fél óra aztán vége!! de persze nem azért mert addig bírja! hanem mert nem foglalkozik azzal hogy nekem jó legyen! amúgy kérdeztem tőle igen.. és erre az volt a válasz hogy mert ő nem szeret puszilkodni!!
2012. jún. 22. 11:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez egy állat, te kkor mi vagy? Szexgép számára? Vegyél neki egy guminőt, és röpítsd ki!
2012. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te mit akarsz ettől a kretén fackalaptól?

Csak nem szereted??? Nem baj, majd elmúlik!


Amúgy hány éves vagy Csipusz?

Ha egy normálisat akarsz beszélgetni, írj privit!

2012. okt. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!