Kezdőoldal » Állatok » Lovak » "Penny Girl"-ösök vagytok?...

"Penny Girl"-ösök vagytok? Nektek tetszik ez a név?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én "Penny Girl" ös vagyok és nekem nagyon nem tetszik ez a név. Ti hogy vagytok ezzel? Csak azért, hogy jól tettem-e, hogy megírtam nekik ezt alevelet:


Kedves Penny Girl!

Megszeretném üzenni nektek, hogy ez a név: Penny Girl, egyszerűen borzalmas. De tényleg, a barátnőm azt mondta, ez a név "ultra gagyi", egy ismerősöm pedig azért vonta meg a tagságát, mert bedühödött, hogy megváltoztattátok a klub nevét. Most komolyan, biztos, hogy vannak fiú tagok is, és ők mit szólnak, ehhez a névhez: Penny GIRL (jelentése: lány). Én valóban megértem, hogy ebben a dologban nem csak egyedül Magyarország dönt, de igazán csinálhatnátok egy közvélemény kutatást! Egy olyat, amit beraktok a magazinba, hogy a weboldalon szavazz melyik név volt a legjobb, vagy melyik név legyen...stb. Azt még én is toleráltam, amikor csak simán Pony lett a neve, de a Penny Girl-t már nem hagyhattam szó nélkül. Tulajdonképpen én még mindig azt mondom a klubra, hogy Pony Club (pl. ,,Megérkezett a Pony Club!"). Szerintem ez a név volt a legjobb! Mostanság egyre kevesebb ajándék jön, ráadásul sok értelmetlen dolog is, a fúk mit szólnak egy táskához, egy smink-készlethez, egy csillogó karkötőhöz, vagy egy gyémántos sapkához? De azért vannak jó dolgok is: jó ez a címlap fotózás, a pattogatott kukorica pattogtató és a csokiszökőkút ajándékok (bár az ajándék póló nem igazán exkluzív) és jobban szeretjük pl. ha sörényfonás technikákat, saját készítésű nyeregalátét ötlet lépésről lépéseket, na meg persze a lósüti recepteket(de inkább olyanokat, amit valóban sütni kell). Tehát van jó oldala is a klubnak, de több benne a rossz dolog.

Remélem sikerült meggyőznöm titeket, és nagyon-nagyon szeretném, ha ez bekerülne a magazinba!


Egy jóakaró



Mit szóltok hozzá? Jól tettem? Nektek tetszik ez a név? Jól írtam le a dolgokat a levélben?



2012. okt. 24. 16:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tudnátok linkelni az elmúlt 4 év ajándékaiból, könyveiből stb néhányat? Csak mert azelőtt 3 évig nekem is folyamatosan járt, és kíváncsi vagyok mi lett a klubból. Köszi!.
2012. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok az, de szegény 'Penny Görlös' fiúk! Tök rossz lehet nekik.A Pony Club sokkal jobb volt, lehetett tudni, hogy mi az, de ezzel a névvel olyan, mintha valami csajos újságról lenne szó, amiben a világ 'leghelyesebb' pasijai láthatóak sorrendben...
2012. nov. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szia!

Mikor átváltozott a Pony Club Penny Girl-é én kiléptem. Nem a csajos cuccok, hanem a LOVAS cuccok miatt voltam benn. Nem értem, miért kell egy ilyen színvonalas( 20 évig mködő!) tuti klubot átváltoztatni egy f*ssá...

Úgyhogy sem a név, sem az amit takar nem tetszik!

2013. jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bár kicsit régi téma, de... Én a könyvek miatt léptem be eleve, illetve főleg azok miatt, és már egy ideje bent vagyok. Ez az új név elég siralmasan hangzik szerintem, köszönhetően többek közt annak, hogy bár lány vagyok, engem már nem igazán izgatnak az ilyen 11-14 éves korosztálynak címzett, "hűdecsajos" dolgok, és egyre inkább azt érzem, hogy ez így... Nem az igazi ám. Félek, a közeljövőben le is kell mondanom, mert drága - bőven drágább, mint amennyit egy ilyen név érdemel, kezdve az egyre gyatrább minőségű "ajándékokkal" - egyre bizarrabb áron. Amit még hozzátennék, hogy egy ilyen levélnél érdemes nagy tömegek hangjaként írni. Ha például kátyús az utatok, és beszólsz a felelősnek, hogy Téged ez zavar, lehet, hogy vállat von. De ha azt mondod, hogy az egész utcát, sőt, a komplett áthaladó forgalmat is, az már valami. A nagy közösségekben erő van, három emberben kevésbé. :)
2013. febr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!