Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mennyire vagytok zavarba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B25 kérdése:

Fiúk mennyire vagytok zavarba h annak a lánynak közelébe álltok aki tetszik?

Figyelt kérdés
Tudtok vele normálisan beszélni, Vagy inkább csöndbe vagytok? Vagy szívóztok vele? Kort is kérnék.
2012. szept. 22. 17:06
 1/7 füves zerge ***** válasza:
100%
Tudok vele normálisa beszélni :) ilyenkor inkáb közelben lévő semleges emberekkel szívózok :D
2012. szept. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudok normálisan is beszélni, de van, hogy eléggé zavarban vagyok :) És, ha zavarban vagyok, akkor inkább csöndbe maradok :) Mikor hogy.

18/F

2012. szept. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor feloldódok,és nyugodtan beszélek.

na meg mint az első írta.a közeli semleges emberekkel szívózok én is :D

2012. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én zavarban vagyok. Megfelelési kényszer, amit úgy vezetek le hogy mindenféle hülyeségről beszélek... :) A szívózás nem az én műfajom...
2012. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

27/

A helyzettől függ.

Ha beszélgetni tudok vele akkor semmi gond.

De ha látom hogy nem igazán kíváncsi a társaságomra akkor rámtör a szerencsétlenkedés és teszetosza leszek amitől még inkább hülyének érzem magam és az csőőd.. Onnastól kezdve általában eláshatom magam. Nem volt még olyan barátnőm akivel csendbe kezdtem volna és lett volna bármi is a dologból.

2012. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nagyon :D 16/f
2012. szept. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En tudok beszelni vele.
2012. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!