Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti is úgy vagytok...

Lányok, ti is úgy vagytok vele, hogy ha ruhát vásároltok, folyton az alapján döntitek el, hogy megvesztek-e valamit, hogy arra gondoltok, tetszik-e majd a fiúknak/barátotoknak?

Figyelt kérdés
És szerintetek egy fiúnak milyen öltözködés jön be egy lányon (20 év körül)?
2012. szept. 29. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
A csinos nõies öltözködés. Ruha, szoknya.
2012. szept. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha ruhát vásárolok, ezeket a szempontokat veszem figyelembe: tetszik-e nekem, kényelmes-e, jól áll-e egyáltalán. ha mindhárom érvényesül, akkor bizonyára a barátomnak is tetszeni fogok benne :)
2012. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazság szerint nálam ez az utolsó szempont. A barátom sem az alapján vásárol, hogy nekem mi tetszik, mégis kimegyünk együtt az utcára :)
2012. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam is kb utolsó szempont. Ő úgy is szeret bármilyen ruhában. Azt mondta, azokat a ruhákat szereti, amik levehetők. :D
2012. szept. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nekem megtetszik egy ruha, felpróbálom és eljutok oda, hogy megvegyem, akkor ez azt jelenti, hogy jól érzem magam benne. Az pedig meglátszik a viselőjén is. Mivel az sugárzik rólam, hogy magabiztos vagyok benne, így már csak a kisugárzás miatt is tetszeni fog a barátomnak... :) Hiába vennék egy olyan felsőt pld. amit ő javasol, ha rosszul érezném magam benne. Nem jó a csinos ruha, ha rosszul viselik... A lényeg, hogy neked jó legyen :)
2012. szept. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem... én úgy megyek vásárolni, hogy amint megtalálom az első rám passzoló felsőt mondjuk a felnőttosztályon(elég töpörödött vagyok és a gyerekosztály méretben közelebb áll hozzám sajnos), és tetszik is(azaz nem mintás, nem csillog és egyebek) akkor meg is veszem. Nadrágot úgy 3 órán keresztül szoktam nézegetni, mert lehetetlen rám nadrágot kapni 10ezer alatt. :D
2012. szept. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ezt meg sose vettem szempontnak :D okok:1.tetszik,2.jol all rajtam,3."ja amugy mennyibe is kerul?,, es aztan visszateszek 1-2 :'D
2014. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!