Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hány évesen tanácsos egy...

Hány évesen tanácsos egy csikót/lovat betörni?

Figyelt kérdés
Jelenleg van egy pintó csikó aki 2 éves és a gazdája azt mondta hogy 3 évesen kell betörni! Vélemény?

2012. okt. 27. 11:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Az ,,ami" előtt van vessző, bár örülök, hogy ha már másba nem tudsz jogosan kötni, a helyesírásomba próbálsz belekötni.. Viszont ezt elnézted.

Köszönöm a gratulációt. Örülök, hogy ennél többre nem telik. További szép napot, én nem folytatom a vitát. Nem vitázok olyanokkal akik képtelenek beismerni a saját hibáit.

2012. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

De tudod, bennem megvan az ami benned nincs.


Ebben nincs vessző, én pedig semmiben nem vagyok hibás. Nem vagy lovas, minek ugatsz bele olyanba, amiről lövésed nincs? Menjél is, hagyd a ,,vitát" (nem, mintha lett volna, azt se tudod, miről beszélsz!), úgysem vagy számomra partner. :)

2012. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Egyébként egy ember sem aggódik a kérdező testi épsége miatt. Vagy ha még is, kérlek másold be ide, az esetben igazat adok neked.
2012. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Többek közt ezért sem vagy számomra partner anyukám:


Nem vitázok olyanokkal akik képtelenek beismerni a saját hibáit.


És helyesen: Nem vitázoM olyanokkal, akik képtelenek beismerni a saját hibáikat.


Azért a magyar helyesírás nem atomfizika, úgyhogy ennyit rólad, meg a nagymagyar lovasnemzetes mellveregetős dilettantizmusodról.

2012. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nem leszarom, hogy igazat adsz-e vagy sem. Ha tudnál olvasni és szöveget értelmezni, akkor tisztában lennél vele, hogy igenis féltik a testi épségüket. De hát kinek is magyarázok ugye... :D
2012. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom,hogy ezzel a kérdéssel ekkora gondot okoztam nektek... és miattam kell vitáznotok! Nem fogok több kérdést kiírni aminek előbb nem néztem utána vagy tanultam volna meg( bár akkor már fölösleges is írnom ide) köszönöm a válaszokat... Sziasztok!
2012. okt. 28. 23:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!