Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sima edzőcipővel nagyon gáz a...

Sima edzőcipővel nagyon gáz a lovaglónadrág?

Figyelt kérdés

Még csak fél éve lovagolok, de eközben lefogytam több, mint 10 kg-ot, kifogytam az összes nadrágomat. Eddig farmerben lovagoltam, de már az öv sem tartotta rajtam, ezért vettem használtan egy lovaglónadrágot.

Viszont se lovalócipőm, se chapsem nincs. Gáz sima edzőcipővel a lovaglónadrág (egyszínű fekete telibőrös)? Az egész városon át kell mennem, ha megyek lovagolni, és még utána buszozok 20 percet.


2012. okt. 27. 19:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerezz be egy lábszárvédőt szerintem
2012. okt. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
először is miért nem szarod le, hogy ki mit gondol? de ha úgy jobban érzed magad, vegyél lábszárvédőt :)
2012. okt. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, de ha teheted akkor vegyél lábszárvédőt. Ahova én járok lovagolni ott is van egy nő, aki edzőcipőt vesz a lovaglónaciához.
2012. okt. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 x) ***** válasza:

Szerintem is vegyél lábszárvédőt, nem azért mert jól néz ki hanem mert hasznos. Én se vagyok ez a teljes lovagló cuccba öltözős, de lábszárvédő mindig van rajtam hogy ne törje a nyereg a lábamat (jó mondjuk én napi 4-5 órát ülök lovon).

De ha már így belementünk a divat témába akkor szerintem sokat számít hogy egyáltalán milyen az edzőcipő. Hosszabb szárú cipővel például szerintem nem annyira gáz a lovaglónaci. Meg végül is kinézetben nem sokban különbözik egy sima cicanacitól vagy csőfarmertől, azt meg ugyebár szoktuk sportosabb cipővel hordani.

2012. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

De ha már lábszárvédőt is veszek, akkor cipő is kell, nem?

Fekete bőr edzőcipőben (inkább utcai cipő) lovagolok, de nincs sarka, sima gumitalpú...akkor taposnám a lábszárvédő gumiját, nem? Vagy van olyan, ami nem a cipő talpán menne?

2012. okt. 27. 22:19
 6/16 anonim ***** válasza:
szard le, hogy ki mit mond, én másfél órát buszozok a lovamhoz lovascuccban,a másfél óra csak az oda út és valahogy ugye vissza is kell jönnöm :D
2012. okt. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mit érdekel, hogy ki mit gondol? Én a lovardába úgy megyek ki, hogy nem érdekel milyen ruhát veszek fel. Ez az a hely ahol önmagam lehet. :)
2012. okt. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igazából nem érdekelt egészen addig, amíg rá nem akadtam erre a kérdésre:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__3532851-lovagl..


Kicsit szöget ütött a fejembe... :)


De akkor letojom, így megyek és kész. :)

Végül is már voltam 2x, és nem történt semmi extra dolog. :D

Ha majd lesz pénzem, veszek cipőt meg lábszárvédőt is...vagy kérek a Jézuskától használtan. :)

2012. okt. 28. 11:55
 9/16 anonim ***** válasza:
Én csizmában vagy cipőben plusz lábszárvédőben lovaglok, de gyakran nincs időm átöltözni, és csak cipőt cserélek, úgyh lovaglónacival veszem fel a sportcipőt. Nem igazán érdekel ki mit gondol, nekem jó ez így. Simán végigmegyek a fél, vagy akár az egész városon is. Lovaglónaciban legalább a metrón nincs nagy zsúfoltság körülöttem XD
2012. okt. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hihi, olyan velem is volt már, hogy leültek, majd felálltak mellőlem. XD

Mondjuk akkor még farmerben voltam, szóval ebből a szempontból az még gázosabb is. :D

2012. okt. 28. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!