Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Akik elköltöztek otthonról...

Akik elköltöztek otthonról (pl egyetem miatt), ti mit csináltatok a lovatokkal?

Figyelt kérdés
vittétek magatokkal, vagy pedig otthon hagytátok bértartásban? én jövőre fogok egyetemre menni, és nem szeretnék itthon maradni, viszont most adódott egy lehetőségem, és vehetünk lovat, de nem tudok nem felelősségteljesen gondolkodni erről...
2012. nov. 13. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Vittem magammal a panelba.
2012. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
holnap majd nevetek
2012. nov. 13. 17:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha más nem nagyon foglalkozna vele, az alapvető szükségleteken kívül, akkor inkább ne. Ha más is lovagolná, lemozgatná, akkor meggondolandó, de tudd, hogy akkor egy év múlva, amikor elmész, már nem a te lovad lesz, hanem azé, aki lovagolja, gondozza. A ló is meg fogja hamar szokni őt.

Plusz lehet hetente nem is tudnál hazajárni, csak 2-3 hetente.

2012. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát esetleg ha találsz a kolesz/albi közelében helyet ahol tarthatod szerintem az is egy megoldás :)
2012. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én elvittem magammal abba a városba, ahol voltam
2012. nov. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Simán vittem magammal.
2012. nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi, hogy írtatok! igazából ha itt is hagynám, akkor is( ha a jelenlegi felállás nem változik) a barátom foglalkozna vele, tehát nem tök idegen:) és már 10 éves korom óta ez a beteljesülhetetlen vágyam, nem szeretném, hogy most ez álljon "közénk"
2012. nov. 13. 19:03
 8/10 x) ***** válasza:
100%
Hát én voltam olyan szerencsés hogy keresztapám mióta az eszemet tudom lovakat tart, szóval volt kire bíznom a lovamat. De még így is rossz volt, nagyon keveset láttam a lovamat és nagyon hiányzott meg elhidegültünk kicsit pedig már kb 4 éve voltunk egy csapat. Jó kezekben volt, bíztam keresztapámban hogy jól fog vele bánni de szerintem egyikünknek sem volt túl jó időszak. Szóval szerintem várhatnál még a lóvásárlással. Ha már elkezdesz valamit akkor azt csináld rendesen, nagyon fontos az első pár hónap / év. Ha csak nagyon kevésszer látod akkor nem lesz normális kapcsolatotok, nem fog elfogadni a gazdájaként. Ha majd elvégezted az egyetemet és találtál munkát, akkor azt csinálsz amit akarsz. Én is csak azután tudtam a lovammal foglalkozni, pedig nekünk is régi álmunk volt keresztapámmal hogy saját lovardánk legyen. De mára sikerült és nem hiszem hogy bármivel is elkéstünk volna. :)
2012. nov. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én mielőtt elvittem volna magammal a lovat, rábíztam a lovarda gondjaira, csak hát nem bírtam nélküle meglenni egy hétig, úgyhogy el kellett vinnem magammal
2012. nov. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére a városban volt a közgazdasági egyetem, így nem kellett se nekem, se a lónak költözni.
2012. nov. 14. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!