Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ahhoz hogy valaki lovakoktató...

Ahhoz hogy valaki lovakoktató legyen kell egyetem?

Figyelt kérdés
Lovasoktató szeretnék lenni, de hogyan? van valami egyetem erre a szakmára vagy hogy? Kérlek segítsetek!
2012. júl. 30. 13:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Amúgy meg lovasoktató mellett zenetanárnő is szeretnék lenni... ez megoldható?
2012. júl. 30. 13:09
 2/8 anonim ***** válasza:
OKJ tanfolyam, és le kell tenni a lovastúravezetői vizsgát hozzá.
2012. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá egyetem, ahogy az előző írta, egy OKJ-s képzést kell elvégezni, és megkapod a lovasoktatói papírt.
2012. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Oktatóm pénztáros volt és úgy lett oktató.
2012. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Oktatóm csak szakkmunkást, vagy valami ilyesmi "szak"-ot végzett. :)
2012. júl. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Zenetanár, és lovasoktató akarsz lenni? Duplán szeretnél éhen halni? :D Egyébként szép elgondolás, csak sajnos ma Magyarországon egyikből sem igazán lehet megélni. :(


Ahogy a többiek írják, lovasoktatónak elég az okj papír, lovasedzőnek, ha minden igaz, majd kelleni fog a TF diploma. Zenetanárnak meg a zeneművészeti ugye.

2012. júl. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Babilon12 válasza:

mondjatok amit akartok rólam nem érdekel :)

de én 14 éves vagyok, most megyek közép iskolába, két ló tulajdonosa vagyok és oktatok gyerekeket lovagolni...


persze ha valaki lovardában akar oktatni oda kell egy rendes szakma, de csak így szimplán szabad úszóként nem nagyon fontos szerintem

2012. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. júl. 30. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!