Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyet ajánlotok?

Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszenek a haflingik és a fjordok.De csak 1 lovam lehet.Ti melyiket ajánlanátok ?Miért?Valamint a haflingi és a fjord az póni?
2012. nov. 17. 11:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Valamint melyik a nagyobb? Milyen méretű cuccot ajánlanátok rá.Esetleg ha találtok eladót és kancát akkor azt is írjátok le pls :)
2012. nov. 17. 11:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem érdemes pónit venni, hamar kinövöd! :/ Én magyar félvért ajánlanék.. :) Nekem is tetszenek nagyon a haflingik, de pár év múlva már csúnyán mutatnék rajta nagyon! :S
2012. nov. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
12
2012. nov. 17. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont azért jó ez a 2 lófajta, mert szívósak, sokat bírnak! Ezeket már nem is póninak hívjuk, hanem kis lónak. És az előzőnek nincsen igaza, mert az egyik barátnőmnek (17 éves) hafija van, és még mindig jól bírják! :) A lovasok.hu-n nézelődj!
2012. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ott szoktam de melyiket ajánljátok.
2012. nov. 17. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:
a fjordok makacsok,ahova járok lovagolni ott van 2 halflingi és az egyik iszonyat görény a másik meg nagyon jó fej.Tehát viselkedésük más.Tehát ha találsz egyet akkor mindenkép ajánlom h ráülj!és azért az is számít hogy mennyire vagy tapasztalt.Mondjuk ha lovagolsz vagy 5-6 éve akkor lehtne egy fjordod.
2012. nov. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
7 éve
2012. nov. 20. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!