Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Most kinek higgyek?

Lovaska1 kérdése:

Most kinek higgyek?

Figyelt kérdés

Az a lényeg hogy anyukám azt mondta nekem hogyha elmegy dolgozni akkor vesz nekem egy lovat...

de amikor tesómnak mondom akkor azt mondja hogy itt nem lesz ló és kiröhög ő nagyon utálja őket...


most mi legyen? Ki mond igazat anyukám néha hazudik nekem és csak feleslegesen hiteget kinek higgyek nagyon szomorú vagyok már...



2012. nov. 21. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de szerintem csak azért mondta hogy ne hozd fel a témát többet...
2012. nov. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg anyukádat, hogy komolyan mondja amit mond! Miért hazudna neked mégis ilyet? Nem értem... De ha "viccesen" mondja hogy "igen, veszek neked lovacskát" akkor valószínűleg nem hazudik, csak viccelődik! Meg nem értem, miért etetne téged ilyesmivel hogy vesz neked lovat? Hülyeség, szerintem ilyet nem hazudna, hogy vesz neked lovat, ha nem vesz...
2012. nov. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De le is írta egy papírra és el raktam és meg van

de tényleg nem szereti hogyha lovakról beszélek szerintem attól fél hogy leesek a lóról

2012. nov. 21. 15:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Minden kiderül előbb-utóbb... de én a helyedben nem élném bele magam nagyon.
2012. nov. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónak igaza van ne éld bele megad!Én sajnos beleéltem.Mert anya azt mondta mikor 9 éves voltam hogy 10 évesen vesz nekem lovat...meg is igérte de nem vett.Most 13 vagyok ló nélkül.De nem az a gond hogy hely meg egyéb nem lenne(lett volna) neki...Pénz is lett volna rá csak nem akartak venni.Maguknak megbirják venni 250 000 Ft ért a vízágyat,1 000 000 Ft ért egy új kocsit a meglévő kettőhöz... szóval sorolhatnám, de nekem lovat nem tudnak venni.Ha anyud télleg igazából gondolja akkor elöbb mindenféle képp kérdezz rá de ne igy ,hogy:Anya akkor kaphatok lovat? vagy ne ehez hasonlóan.Komolyan gondolod mond meg neki....
2012. nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne bízd el magad, de reménykedni mindig szabad. :)

Néha hozd fel neki a témát hogy hogy áll a dolog, és mutasd meg neki a papírt is.

2012. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ezt nem egészen értem. Mármint nem szeretnék a magánéletetekben vájkálni, de ez így elég kevés infó ahhoz, hogy meg lehessen ítélni a helyzetet. Anyukád most miért nem dolgozik? És ez a "ha elmegy dolgozni" ez mit takar?


Csak azért kérdem, mert egy ló az nem két fillér, hanem brutálisan drága. Nem a megvétele, de a tartása. Szóval ezért mondom, hogy több információ kéne a családi szituról, mert ha csak nem álomfizetése lesz egyből, akkor nem hinném, hogy lesz rá keret. Szóval érted.

2012. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok az árakkal már meg oldódott...

családi összejövetelt tartottunk xD és megbeszéltük

apukám és anyukám beleegyezik alig várom már...

2012. nov. 21. 19:53
 9/10 anonim ***** válasza:
a tesóddal ne foglalkozz ha ilyen gonosz, nyugodtan kövesd az álmaidat :))
2012. dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm utolsó :D
2012. dec. 5. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!