Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha egy lovat megszeretnék...

Zsuffin kérdése:

Ha egy lovat megszeretnék menteni a vágóról, akkor sokat kell fizetni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 27. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Bottyán Equusnál van 13 örökbefogadható ló, melyek erősek, egészségesek, lovagolhatóak. Én innen fogadnék először lovat.


Ha vágóról mentesz lovat... helyfüggő. Ők lehet megveszik potom pénzért pl -80100 ezerért, neked lehet 150-180 körül adnák tovább.

2012. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm.
2012. nov. 27. 14:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahonnan az első mondja, biztos, hgoy nem kapsz lovat. Hatalmas a túljelentkezés, jobbnál jobb iskolák, és emberek jelentkeznek, hogy akár csak legelőn eltartják őket. És elég szirogúak a szabályaik is.

De két kérdéssel feljebb pl valaki vágóra vinné a lovát. Írj neki mondjuk.

2012. nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszi!
2012. nov. 28. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is elôször vágóról szerettem volna elsôsorban lovat, hogy segithessek! Végig hívtam az összeset ahol tudomásom szerint még vágnak lovat, de mindenhol elküldtek, hogy ilyet nem lehet.. hogy gondolom.. Amelyik ló oda kerül, átvételkor jegyzôkönyvezik és ezt nem csinálhatják vissza! Nekem ezt mondták mindenhol!
2012. nov. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindent vissza lehet csinálni, csak pénz és/vagy ismeretség kérdése. De amit kérdezni akartam a kérdezőtől az az, hogy a jövőt mégis miként képzeli el? A ló gondozása nem abból áll, hogy napi 2x kimegyek, azt' megsimogatom. Meló van vele, nem kevés, aztán, ha van saját hely, ahol tartani tudja, akkor is havi 30 ezer az ellátása, de az a nagyon minimál. Szép dolgok ezek a gyermeki póniálmok, de a valóság mégszebb. Ha valóban megvan minden lehetőség akkor érdemes lóval kezdeni, - sokat tud adni - persze nem valami gebével.
2012. dec. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2012. dec. 3. 07:43


Ezeknek a bohócoknak mondhatod.

Lovat akarnak menteni. Mikor sok ló jobb körülmények között él mint némelyik ember

2021. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!