Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kicsit hosszú / Nézd meg! és...

Kicsit hosszú / Nézd meg! és légyszi segíts! / MI ebben a logika?!

Figyelt kérdés
Ahová lovagolni járok ott csak néhány ló van, akiket lovagolni lehet karámban is (van akit csak a táborban használunk vagy terepre visszük). Mindig úgy van, hogy a kezdőket a legmakacsabb lovakra rakják, minket, profikat pedig a legszelídebbekre. Van egy makacs, öreg paci, aki már 26 is elmúlt, mi is alig tudjuk kezelni, és ráültetik a kezdőket. Az engedelmes, nyugodt lovakra, akik a sor végén kullognak, azokra pedig a haladókat rakják fel. Most gyakorlatilag mi ebben a logika? Szerintem fordítva kéne, hogy a kezdők a sor végén, a nyugodt lovon követik a jobb lovasokat a makacsabb lovakon. Szerintetek meg kéne ezt fordítani?

2012. dec. 4. 21:00
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

wintersunset vagy mi a **-om:

képzeld nem kell fizetnünk érte!ja és nem azért kérdeztem hogy bunkózz. ha annyira tudod hogy mi történik ott akkor intézkedj te! okostóni


ja és mellesleg nem kérek több választ. minden el lett intézve.

2012. dec. 28. 20:31
 22/23 A kérdező kommentje:
a ló alapból fiatal korában is makacs volt mellesleg.
2012. dec. 28. 20:31
 23/23 anonim ***** válasza:

Én is egy makacs sodrott lovon kezdtem.Lusta volt és egyfolytában csak enni akart...De mostmár nem eszik,csak menni nem akar.:)(én tanítottam meg nem legelészni, mert amikor kint lovagoltunk akkor egy pár belógó fűcsomót nem bírt otthagyni.)

Szerintem is lehetne fordítva.

2012. dec. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!