Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovat vegyek? (olvasd...

Milyen lovat vegyek? (olvasd el ha van időd és ne írj bunkósságot)

Figyelt kérdés
Tudok abban segíteni hogy milyen fajta lovat vegyek vagy legalább egy leírást hogy milyen és mekkora illene hozzám? 155cm magas vagy de nem szeretnék nagy lovat. Istállóban lenne de azért kint is vagyis félridegtartásban (otthon). Leginkább terepen használnám de azért kisebb ugrató vagy ügyességi versenyeken rész vennék vele. Átlagosan a fajta ára ne legyen több 400 ezernél. Ha a magasságot nézzük 130 mar alatt ne legyen. A lovaglástudásom minden jármod megy kicsi akadályok átugratása is szőrén is tudok sőt azt jobban mint nyeregbe. Ha van valami javaslatod és időd is van akkor lécci osztd meg velem a véleményed persze ha az nem kritizálás. Köszi :)
2012. dec. 20. 00:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia.Szerintem a pinto a neked megfelelő fajta.:)

Én ilyen fajtájú lovakon szoktam lovagolni, megbízhatóak,nyugodtak,szokták őket házi versenyekre vinni és a marmagasságuk úgy 150-155 cm,de vannak ennél alacsonyabb példányok is.:)

2012. dec. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
65%

Pinto? Ő jó kapus!


[link]

2012. dec. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Főleg hogy pinto a színe alapján lesz a ló, nem a származása miatt... ezen kívül az égvilágon semmi közös nincs bennük.
2012. dec. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Molly10 válasza:
Haflingi, Fjord, Hucul, Connemara póni magyar félvér Abból is vannak kisebbek (ami persze nem tisztavérű).
2013. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!