Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ugró fazonú nyereg alátét és...

Ugró fazonú nyereg alátét és az általános fazonú között mi a különbség? Az ugró helyettesítheti az általánost?

Figyelt kérdés

Megtaláltam álmaim nyereg alátétét és a méretnél csak ugró, díjlovas és póni méret van.:/ nekem sem nem ugrásra és sem nem díjlovaglásra kell, pónim meg főleg nincs. Csak úgy simán lovaglásra, edzésekre terepekre, na jó talán néha -néha ugrásra is használnám :D. és ha megrendelem az ugrót az mennyiben különbözik az általánostól? használható a fent említett dolgokra is vagy csak kizárólag ugrani lehet vele? (bocsi ha túl nagy ügyet csinálok belőle de nem két fillérbe kerül, és nem akarom úgy megrendelni h nem tudom másra használni csak ugrásra:D)

köszönöm a válaszokat!



2012. dec. 24. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Funkciójában semmilyen külömbség nincs, méretben lehetnek (póni nyeregalátét kicsi egy rendes nyereg alá). Nyugodtan használhatsz a pónin kívül bármilyet.
2012. dec. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ugró egy kicsit "kisebb", mivel az ugró nyereg térdtámasza/párnája is kisebb.
2012. dec. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
AZ ugró alátét lehet jó a nyerged alá. Az a különbség, hogy az ugró szárnya előreszabott, míg a díjlovasé nem, pont ahogy a nyereg kinéz. Ha díjlovasat veszel akkor az univerzális nyerged szárnya valószínűleg előrébb szabott, szóval a szárny alatt nem lenne végig alátét.
2012. dec. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sima univerzális nyereg alá jó lesz az ugró, a díjlovas az hosszabb, az ugró max egy kicsit előre szabottabb, ami nem néz ki hülyén :)
2012. dec. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!