Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehetséges hogy nem szeretek...

Lehetséges hogy nem szeretek vágtázni?

Figyelt kérdés
Nem szeretek vágtázni ez lehetséges?Valhogy nem érzem magam biztonságban föleg hogy elég gyos a ló akin ülök.Ez nagyon zavar tehetek ez ellen valamit?

2013. jan. 2. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vágtázol és mennyire tudsz?
2013. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki. Később esetleg változhat. Hány éves vagy?
2013. jan. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mennyi ideje vágtázol? Csak egy, két lovon szoktál lovagolni? Mert az is lehet, hogy nem neked való lovon lovagolsz. Amikor Én elkezdtem vágtát tanulni, akkor is volt olyan, hogy az egyik lovon szerettem vágtázni, a másikon kevésbé. ( Ott ahol tanultam vágtázni, volt egy elég virgonc ló, nagyon gyors volt a vágtája és alig lehetett felvenni ügetésbe. Kezdőként, bevallom eléggé féltem a hátán. )
2013. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Majd ahogy megtanulod uralni a lovat vágtában jobb érzés lesz. Ez csak a kezdeti bizonytalanság, sokat kell gyakorolni ahhoz, hogy ne vigyen el a ló.
2013. jan. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
...aztán sok gyakorlás után mást sem akarsz, csak vágtázni.:) Ha helyesen csinálod a legkényelmesebb jármód.
2013. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!