Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Könnyített ülést hogyan...

Könnyített ülést hogyan tudnám gyakorolni?

Figyelt kérdés
Sajnos csak heti egyszer van alkalmam lóra ülni (eddig 6-7x voltam talán) és elkezdtük a könnyített ülést. Lépésben jól megy, de ügetésben már az az érzésem, hogy orra akarok bukni. Van valami módja, hogy itthon gyakoroljam az ülést? Pl. széken, vagy ilyesmi. :) Láttam már pár tippet itt az oldalon, hogy lovon hogyan csináljam, de mivel oda csak heti 1x tudok menni, ezért felgyorsítanám az eseményeket azzal, hogy itthon is gyakorlok. Köszi!
2013. jan. 2. 16:15
 1/3 anonim válasza:
szénabálára tegyél rá egy nyerget, erősítsd rá jól a hevedert. én úgy szoktam. ha mást nem a forgósszék, az ilyen izgő-mozgó cuccok vagy az ágy is tökéletes lehet. én kéz nélkül szoktam gyakorolni.
2013. jan. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Emyke031 ***** válasza:
Én anno széken gyakoroltam (vigyázz, h stabilt válassz), nagyon bejött, nagyon hamar megerősödött a lovaglóizom,... csak némi zöld foltra számíthatsz a szék széle miatt... :)
2013. jan. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Ma már sokkal jobban ment, vágtázhattam is. :D De tényleg erősödnie kell még, mert nem tudok sokáig ott maradni, úgyhogy majd használom a székeket meg kerítek valami kemény labdát amit nyomorgathatok a térdem közt. :D
2013. jan. 3. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!