Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kedves lótulajdonosok! Nektek?

Kedves lótulajdonosok! Nektek?

Figyelt kérdés
nektek mivel foglalkoznak a szüleitek, hogy megengedhessétek magatoknak a lótartást?

2013. jan. 6. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
a szüleim nyugdíjasok, én meg dolgozom
2013. jan. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szüleim lényegetelen hogy mit dolgoznak, mert egy fillérrel sem segítenek. Én diákmunkákkal igyekszem fenntartani magam, lovam meg részben megdolgozik az ellátásáért.

(ahogy megfigyeltem, akiknek igazán jófej szülei vannak, és fontos nekik h boldog legyen a gyerek, inkább kicsit visszavesznek innen-onnan, de van lova a gyereknek. Ezt trmészetesen nem a budapesti bértartási árak mellett, hanem inkább vidéken láttam)

2013. jan. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. jan. 6. 10:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem apa villanyszerelő kb. 200at keres. Anya gyárban csomagol kb.80at keres. A lovam nem bértartásban, hanem papámék kertjében van és az ösztön díjamból tartom fent /nyáron nyári munkából/. Szüleim abban segítettek nekem h megvették a pacim, és szerintem életük legjobb döntése volt mert mióta megvan, kitűnő tanuló vagyok, remek ösztönzés ez a tanulásra .:D ja és imádom a sulim és imádok oda járni! (ez nem dicsekedés volt)
2013. jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm széepn :)
2013. jan. 6. 16:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugdíjasok, mi meg dolgozunk.
2013. jan. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mezőgazdaság, anyum pedig könyvelő
2013. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

apukam a budapest banknal anyum tanar.

De nem ok hanem en a sajat penzembol vettem es latom el a lovat

2013. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!