Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez orokke igy fog maradni?

Ez orokke igy fog maradni?

Figyelt kérdés
4 eve lovagolok ugyan azon a helyen.Jott egy uj oktato es folyamatosan cseszeget marmint mindig beleszol mit csinalok de olyan cseszegetoen.. Nem az hogy megmondana hogy kell jol csinalni hanem rogton lecsesz hogy mit kepzelek stb. Ez lassan elveszi a kedvem a lovaltol/lovaglastol.Most kapnek egy lovat anyaek megengednek csak az oktato miatt nem vagyok biztos ebben! Pedig eletem vagya egy sajat lo..leheg ellene valamit tenni hogy ne ilyen legyen? :s 16/L

2013. jan. 9. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kifogtál egy bunkó oktatót, aki eléggé elveszi a kedvedet az egésztől, igazad van, jogos. Bunkó emberek vannak, így vannak bunkó oktatók is. Keress egy másik lovardát vagy egy másik oktatót. Esetleg beszélhetsz az oktatóval, hogy próbáljon meg változtatni a stílusán, vagy megkérheted a szüleidet, hogy beszéljenek vele. Bár én inkább más oktató után néznék.
2013. jan. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Kérdezz utána, hogy nincs-e lehetőség edző váltásra. Mert amúgy meg ha az edző egy fos, akkor nincs értelme ide járni. De ha jó edző csak cseszeget azt átgondolnám.

Mondjuk még jó, mert nálunk az edző még csak le se csesz. Engem mondjuk inkább csesszen le, minthogy ne szóljon. Bár voltam olyan edzőnél is aki kurv@ jó edző de olyan bunkó a lovasokkal, hogy sokan többek között én is sokszo sírva jöttem le a pályáról. Azt tessék, kiderült, hogy csak azért cseszteti a lovasokat, mert olyan leszarom a hozzáállása. Amióta lelkes vagyok és oda figyelek, azóta már nem olyan. Bár most is van egy edző aki elég durva. DE én fel se veszem már. Szóval én a helyedben ott hagynám.

2013. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom, hogy hiába jó edző, ha bunkó, akkor viszlát. Hagytam már ott nagyon jó, kiváló, remek edzőt a stílusa miatt. Nem ér ennyit az egész. Ha nem képes moderálni magát, hagyd ott.
2013. jan. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Válts lovardát, ha teheted, mert ez tényleg nem jó dolog, azt meg ne hagyd, hogy elbizonytalanítson.

Igaz jó, ha az edző néha beszól, ismerősöm, volt, hogy sírva szállt le a lóról, de megbeszélték a dolgot és csak azért alázta le, hogy ne szálljon el magától, mert amúgy jó lovas. Ennek ellenére szeretik azt az edzőt.

Lehet neked is meg kell ezt a dolgot vele beszélned, de ha nem működik a dolog, akkor inkább válts.

2013. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! De az a sz@r hogy maga a lovarda 5 *-os mert 3 palyaja van 17 legelo sok tereposveny.De igazabol tobb oktato van.specc nem ehez jarok de mimdig beleszol mindenbe.Ha lesz sajat lovam akkor is ezt fogja csinalni ?!
2013. jan. 9. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:
vélhetően ugyanúgy be fog szólogatni, mert 16 éves vagy és gondolom jobban ért a lovakhoz. aki bunkó, az bunkó és ha majd lát valamit, amit nem jól csinálsz, nem kedvesen fog szólni. van ilyen. ha a hely jó, ne foglalkozz vele.
2013. jan. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 x) ***** válasza:

Szerintem vagy megszokni vagy megszökni. Vagy válts lovardát vagy tanuld meg figyelmen kívül hagyni hogy bunkó. Hallgasd meg amit mond, picit gondold át hogy lehet-e benne igazság és ha úgy gondolod hogy igaza van akkor korrigálj, ha úgy gondolod hogy nincs igaza akkor meg ne érdekeljen. Szóval próbáld meg kizárni azt a tényezőt hogy bunkó és koncentrálj arra amit mond.

Egyébként én is úgy vagyok vele hogy inkább cseszegessen minthogy ne szóljon ha valamit rosszul csinálok. :)

2013. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!