Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti hogy csinált (att) ok...

Ti hogy csinált (att) ok magatokról jó lovaglós/lósimogatós képet?

Figyelt kérdés
Szeretnék jó lovas képeket. Nem saját lovam van, úgyhogy annyira nem rugalmas a dolok, lovardába járok. Nem is vagyok még valami ügyes, vágtát tanulom. (: Unokatesóm próbált telefonnal fényképezni, de tök homályos lett néhány. Ti hogy oldjátok meg? (Azt mg nem szeretném, ha a pálya közepére bejönne valaki fényképezni... ): )

2013. jan. 14. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Odahívok valakit fényképezőgéppel. Más lehetőség nincs. Max ha tudsz osztódni, mert akkor az egyik feled lovagol, a másik meg fényképez :)
2013. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Na pedig ez úgy működik, hogy ott egy fotós, lehetőleg egy komolyabb géppel. Mobillal soha nem fosz jó képet csinálni. De mondjuk van egy trükk: folyamatosan kell csinálni a képeket bármiféle gonolkodás és beállítás nélkül, többszáz képből pedig már van esély, hogy 1-2 jó is sikerül véletlenül.
2013. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Én úgy szoktam, hogy van egy nem profi, de ilyen célra alkalmas gépem. Ha barátnő jön ki megnézni, vagy találok unatkozó ismerőst a lovardában, megkérem h csináljon képeket. Nem mind jó, alami a minőség miatt, valami miattam, de akad 1-2 jó is. Mobillal lehetetlen jó képet csinálni :S
2013. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Nekem van egy pár, szerencsére gépem is van hozzá. Neked is kelleni fog, plusz egy ismerős aki tudja használni. Ha ilyen nincs, legalább olyan legyen aki konyít valamit a lovagláshoz hogy a jobb pillanataidat kapja el.
2013. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt azért nem mondanám, hogy telefonnal nem lehet jót csinálni. Ismerősöm telefonja rettentő jó képeket csinál, aztán kérdezgetik tőle hogy aztaa milyen géped van? Biztos drága volt...
2013. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Enyémmel is lehetne, csak lemaradt a fejem róluk. xD
2013. jan. 16. 18:55
 7/7 anonim válasza:

lovaglós...


IF YOU KNOW WHAT I MEAN

2013. jan. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!