Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mikor küldenétek magatokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor küldenétek magatokról a párotoknak intim képeket?

Figyelt kérdés

2012. nov. 29. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
soha, szakításkor ezek 99%-ban nyilvánosságra kerülnek, jó magad napiszaron látni ? nem. nalátod.
2012. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hm... lehet hogy van igazság abban amit mondasz. De amúgy manapság a sima egyszerű képekből is olyan poént tudnak csinálni, hogy simán felkerülhet olyan is a netre.
2012. nov. 29. 20:38
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem küldenék neki.. Hiába ő életem párja és tudom, hogy nem tenne ki sehova, akkor sem. Mások megláthatják stb... Úgyis lát rendszeresen meztelenül, minek neki kép? Nézegetni nem hiszem hogy fogja.
2012. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes.Jobban jár az ember ha nem küld.


Nekem is küldött a volt barátnőm magáról.Őszintén szólva gondolkoztam is, hogy közkinccsé teszem, mert olyan dolgokat tett a kapcsolat közben és után, amiért már bőven megérdemelte volna.Végül nem tettem meg, de egy olyan fiú akinek van esze (erős túlzással), vagy csak szemétkedni akar már megtette volna, és már az interneten virítana.Az exemnek szerencséje, hogy én nem vagyok ilyen, mert fogtam és csak letöröltem a képét.

Szerintem gondold meg mielőtt elküldöd a párodnak:)

2012. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én nem küldenék, már leírták előttem, miért.
2012. nov. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Leginkább soha. A végén még napisz@ron, vagy excsajokon látnám viszont magam. Vagy ha nem, akkor is mindig rosszul aludnék, hogy mi van ha.. Ha bármi történne, neki szinte csak egy gombnyomásába kerülne totálisan lejáratnia engem.
2012. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én hiszem, hogy szakítás után is megmarad a tisztelet, bizalom!
2012. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
soha! Ha a párom akkor ismer, és nincs szükség ilyesmire.
2012. nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk nem lenne rajta a fejetek? Szóval mondjuk csak bizonyos testrészeitekről küldenétek képet? Akkor nem tudni, hogy ti vagytok-e a képen...
2012. nov. 29. 21:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Azzal semmi gond! Meg ugye elfogadod magad, tehát kit érdekel, ha felpakol valahová....
2012. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!