Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi ennek a lovasnak a neve?

Mi ennek a lovasnak a neve?

Figyelt kérdés
Van róla fent több videó is a youtubon ahol díjugratáson lovagol.Lány és kb 13-14 éve kor között lehet vagy hasnoló, amit tudok az ez meg hogy nem magyar és hogy barna a haja.A vezeték neve azt hiszem "c"-vel kezdődött és szerintem a kereszt nevem meg "a"-val.Előre is köszi a válaszokat:)

2013. jan. 16. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, nem értek a lovakhoz. a lány neve meg szerintem csak simán c. a. , szülei nem szerettek volna bonyolult nevet adni, mert csak a lovakhoz ért...
2013. jan. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na pont hogy nem azt kérdem hogy hülyeséget írj, választ várok nem hülyeséget.Ok?És úgy hogy nem ismered a lányt ne nagyon mondj véleményt róla, lehet okosabb mint, és nem csak a lovakhoz ért.
2013. jan. 17. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg videót linkelnél? :D Látásból könnyebb felismerni, mint C.A alapján, bárki lehet.
2013. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de épp az hogy nem találom meg a videót mert amúgy oda le volt írva a neve.Meg szeretném nézni még egyszer de ha nem tudom a nevet akkor nem találom a a videót.
2013. jan. 18. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!