Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért nem lehet irányítani?

Miért nem lehet irányítani?

Figyelt kérdés
Egy 4 éves lóról lenne szó,akit sehogyan sem lehet irányítani...se fordítani,se megállni nem lehet vele. Többször volt már rá példa,hogy terepen elvitt,nem tudtam kis körre se fogni.Nem vagyok kezdő,6 éve lovagolok. Rendszeresen. Valakinek van valami ötlete mit lehetne vele csinálni? D zablával lovagolom,milyen zablát ajánlotok ehhez a lóhoz?

2013. jan. 20. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
sima csikózabla, belovaglási hiányosságok vannak, vagy valami fáj neki, azért vitt el terepen, hívj szakembert
2013. jan. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, egyébként egy 4 éves lótól ne várj sokat
2013. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni,hogy az előző gazdájánál tökéletesen lehetett irányítani...
2013. jan. 20. 18:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig jól ment, akkor az új lovasa félrelovagolta.

Nem szégyen ha ez te vagy, de javaslom, hogy ha továbbra is lovagolni szeretnéd és nem szeretnél nagyobb károkat okozni, kérjetek edzői segítséget.

2013. jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha te vagy a gazdája akkor rádkapott. Ő a főnök és kész, te pedig egy utas akit muszáj elviselnie. Ide a megoldás egy edző lesz drágaságom.
2013. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Wintersunset -tel abszolút egyetértek!
2013. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!