Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény erről a lóról?

Vélemény erről a lóról?

Figyelt kérdés
[link] Szerintetek milyen ő? Kinézetre.. természete, esetleg hibái..menyibe kerülhet? sajnos semmilyen leírást nem adtak róla
2013. jan. 20. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
arabot csak tapasztalt lovas vegyen, de ha érdekel, akkor minden arab pörgős ló, és ha még kell infó felhívod a tulajdonosát
2013. jan. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Háát, az arab lovak elég pörgősek, de szépen megvan minden papírja. Kinézetre tetszik, de el kell menni, kipróbálni. Talán valami nyugodtabb vérmérsékletű fajta jobb lenne!
2013. jan. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3 éve szinte csak arab lovon lovagolok szóval ez nem lesz probléma! :) köszönöm a gyors és normális válaszokat.
2013. jan. 20. 20:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi leírás nincs a lóról, a képzettségéről, az egészségéről, így nehéz megsaccolni mennyibe kerül, de szerintem egészséges, belovagolt fiatal kancát nemigen lehet kapni 6-700 ezer alatt.
2013. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!:) igen sajnos semmit nem irnak rola :( pedig nem ártana..
2013. jan. 20. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha információt szeretnél róla szerezni és érdekelne a ló akkor azt javaslom lépj kapcsolatba telefonon az eladóval. :)
2013. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én felhívnám a helyedben, aztán majd látod, mi a helyzet.

Általában lehet alkudni, kérdés persze, mennyire sürgősen eladó a lovacska.

Én jártam úgy arabbal, hogy 100 ezerrel kevesebbet tudtam volna érte adni, mint egy másik vevőjelölt, és nekem adta el a gazdája, mert azt mondta, neki fontos, hová kerül a lova és bennem látja azt, hogy igazi gazdája leszek.

Ennek már 10 éve és imádom az én szédült kis arab csődörkémet! :-)

Vissza a belinkelt pacihoz:

Ha nem írnak róla semmit, az általában azt jelenti, hogy nem is nagyon van mivel dicsekednie. Ha be is van lovagolva, csak alapszinten, eredményei nincsenek.

Szerintem 500 ezer meg kell hogy állítsa, az arab telivérek általában olcsóbban mennek, mint a shagyák, ráadásul elég szűk a kereslet arabra. Ha fontos, hogy eladja az illető, nem tarthatja nagyon ki az árát.

Hívd fel!

2013. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még nem aktuális a paci 2-3 hónap múlva esedékes, de inkább nézegetek előre mindent. :)
2013. jan. 21. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!