Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lótulajdonosok! Gondolkodtatok...

Lótulajdonosok! Gondolkodtatok már azon, hogy hol fogjátok tartani a lovatokat, amikor már nyugdíjazva lesz?

Figyelt kérdés
Természetesen itt most azokra a lótulajdonosokra gondolok, akiknek a lova bértartásban van, és nincs lehetősége otthon tartani. Ugyanúgy marad bértartásban élete végéig egy lovardában?
2013. jan. 20. 20:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nincs lovam még, de ha lesz is és eljön a nyugdíjazása napja, akkor a bértartásból elhozom haza :D
2013. jan. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6%
Megy a vágóhídra. Ez is egy ugyan olyan haszon állat mint a marha vagy a csirke. Inkább mint hogy sokat szenvedjen.
2013. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

"Megy a vágóhídra. Ez is egy ugyan olyan haszon állat mint a marha vagy a csirke. Inkább mint hogy sokat szenvedjen."


Szép! És még ideológiát is gyártott hozzá, hogy miért dobja félre azt az állatot, akivel sok éven át élvezte a lovassport szépségeit! Használja, de őreg korára gondoskodni róla már derogál!

2013. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Vágóhídra? De ha nincsen semmi baja, csak ami az öregséggel jár, és kíméletből nem lovagolják már akkor gondoltam, hogy ki hova gondolta, akinek nincs lehetősége hazavinni.
2013. jan. 20. 20:37
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
első vagyok, aki a vágóra küldené a lovát arra kontrázok, remélem öreg korodra téged is a vágóra fognak küldeni, attól, hogy egy ló öreg, nem biztos hogy szenvedni is fog, ha fog is, akkor is humánusabb megoldás az elaltatás, ismertem olyan lovat, amelyik tök egészséges volt, nem voltak fájdalmai és elaludt este, másnap reggel már nem kelt fel
2013. jan. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A bértartás nagyon drága, szóval én akkor inkább keresnék neki egy rideg tartást valahol, sok hektáros legelőt, és ott egész nap legelhet, elvan, mint a befőtt.
2013. jan. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen, én is a ridegtartásos megoldásban gondolkodtam...
2013. jan. 20. 20:44
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nehéz kérdés, mert igenis a lovasok többsége eladja az öreg lovát, "jó helyre", aztán persze ki tudja, hova kerül a szerencsétlen. Én keresnék neki egy nagy legelős (és persze olcsó) ridegtartást, még úgy is akár, hogy az az ország másik felén van.
2013. jan. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ha már nem tudsz rajta lovaolni, de szeretnél, akkor egy menhelyre, ahol befogadnak öreg lovakat, vagy egy ménesbe, ahol élete végéig ellehet!
2013. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én tudok egy helyet ami alkalmas lenne erre.Ha érdekel írj privit!:)
2013. jan. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!