Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van fél perced a Lovakra?

Van fél perced a Lovakra?

Figyelt kérdés

Kérlek kattints erre a linkre, és pöttyöz a BOTTYÁN EQUUS HUNGÁRIA neve mellé. Ez egy alapítvány, mely a lovak mentéséért él, nagyon csekély támogatottság mellett. Kérlek segíts szavazatoddal, hogy megnyerjék ezt a játékot.

kérlek szavazz egyet itt a Bottyán Equus Ló és Kutya Állatotthonra, csak két kattintás, de nagyon nagy segítség [link] köszönöm



2013. jan. 22. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Ne itt kéregess itt kérdezni szoktak!
2013. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te meg ne legyél tapló. Nem kéregettem, csak abban bíztam, hogy vannak itt olyan lószerető emberek akik segítenének. Neked nem kell, téged senki se kért rá.
2013. jan. 22. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy oda van sorolva a Noé is :) Ők is mentenek lovakat.
2013. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
ez kész.. a kérdező veszekszik, amiért a válaszoló válaszolt... a kis kedves!
2013. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg törölni fogják ezt a kérdést, mert hirdetésnek minősül. (olvasd el a szabályzatot) Inkább facebookon hirdesd az ismerőseid közt, én is ott tettem meg.
2013. jan. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!