Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért fáj neki és miért...

Miért fáj neki és miért nyihog ha csak a fenekénél vagyok?

Figyelt kérdés
A sajat lovam mostanaban mas...Faj neki ha egy kicsit is megcsizmazom az oldalat es folyton nyihog hogy legyek vele.Egyre ducibb de ez szerintem csak a teli szore miatt.Szerintetek miert csinalj ezt!Mar nem merem lovagolni...!

2013. jan. 24. 19:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
kanca vagy csődőr? talán egy orvosi vizsgálat nem ártana...
2013. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kanca de nincs Csodorokkel osszeengedve.Kulon karamja vanegy masik kancaval.Ciszont nagyon felek hogy nagyobb baja van.Mostanaban bemalszom nala mert kulonben egesz ejszaka ott nyihogna.Nem ertem miert csinalja.Holnap szerintem elviszem dokihoz...Remelem nincs nagy baja.
2013. jan. 24. 20:17
 3/16 anonim ***** válasza:
te helyedbe én ki se írtam volna a kérdést, hanem a telefont venném fel
2013. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mar foglaltam idopontott a dokinal csak azert irtam ki hatha tudtok betrgseget aminek pont ezek a tunetei es akkor fordulhatok ugy a dokihoz hogy mar megvan hogy mi lehet a baja!Holnap megyek vele dokihoz!!!
2013. jan. 24. 20:52
 5/16 anonim ***** válasza:
Mióta csinálja? Nem lehet hogy sárlik? Olyankor érzékenyebb lehet néhány kanca.
2013. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Januar elejen meg csak a nyihogas volt de azota az oldal fajdalom is beleptt a kepbe.Nem sarlik.
2013. jan. 24. 21:35
 7/16 A kérdező kommentje:
A lovasz mondta egyszer hogy a menek (1 men 13 herelt) beszokott az o karamjukba.Lehet hogy vemhes?
2013. jan. 24. 21:43
 8/16 anonim ***** válasza:
lehet, hogy vemhes, de attól nem nyihogna és nem fájna az oldala sem.
2013. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
szerintem azert nyihog mert csak a vwgso stadiumban van
2013. jan. 25. 06:36
 10/16 A kérdező kommentje:
Vemhes de meg vizsgaljak az oldal fajdalom miat.A nyihogas amiatt volt hogy barmikor ellhet es hogy legyek vele.Nagyon szeret a baba...
2013. jan. 25. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!