Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik gerincvédő mellény a jobb?

Melyik gerincvédő mellény a jobb?

Figyelt kérdés
Amelyik könnyű, vagy amelyik nehéz? Nekem olyan van, ami elég nehéz, nem tudom mekkora lehet a súlya, de nem mondanám könnyűnek semmiképp. Viszont láttam webáruházban olyan mellényt, amihez azt írták, hogy könnyű. Nem a patronos volt, hanem egy egyszerű mellény, csak kiemelték tulajdonságnak hozzá, hogy könnyű. Mi a különbség a nehéz és a könnyű mellény között a súlyán kívül?
2013. jan. 29. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a gerincvédőnek több fajtája is van, a leírásodból pedig nem derül ki, hogy melyik fajta van neked. Erre gondoltál?

[link]

Vagy ilyesmire?

[link]


Egyik sem nehéz szerintem, de míg az első egy miltaryra is használt bukómellény, addig a második egy sima gerincvédő. Az elsőt ruha fölött viseled, a másodikat akár zakó alá fel tudod venni.

Nekem bukómellényem van csak, bár készülök venni a másik fajtát is, de azt gondolom, hogy ha hobbira vagy díjugratásra kell, elég a második.

2013. jan. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem ugyanilyen van: [link]


És például erre írják, hogy könnyű: [link]

2013. jan. 29. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő van és annyi a lényege, hogy mindkettő véd. Én a másodikat személy szerint jobban szeretem, mert egyenes tartást is ad és kicsit biztonságosabbnak érzem. Mindenkinek más a véleménye, én ezzel tudok szolgálni.
2013. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy melyik véd hatékonyabban azt nem tudom megmondani, olyan nagy különbség nem lehet. Ha számodra kényelmetlen a mostani próbáld fel a másikat amit kinéztél, lehet az sem sokkal jobb ám.
2013. jan. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!