Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy ügetőnek meg lehet tanítan...

Egy ügetőnek meg lehet tanítani a vágtát?

Figyelt kérdés
2013. jan. 30. 18:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%
Végre valaki épeszű is idetévedt, köszönöm szépen!
2013. jan. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Eleg nehez, de nem lehetetlen. Egy olyan lonak amit nem engedtek egesz eleteben vagtazni valoszinuleg nem lesz olyan vagtaja soha mint ha ugy lovagoljak be mint a tobbi szakagban, de kepesek ra az ugetok is hogy vagtazzanak.
2013. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Sziasztok!

Láttam hogy hobbilóvá vált ügetökröl van szó ezért gondoltam megpróbálom hátha sikerrel járok

Keresem a Kincsem Parkból 2011 őszén elkerült ügető kancát aki 2002-ben született. Kistermetű a hátsó két lába kesely fején csillag van. Apja: Valley Guardian Anyja :Gleam sütése egyik oldalon:2 másik oldalon:234 fő ismertetőjegye: az egyik oldalán egy hosszu vágás szerű heg található! Aki tud rola valamit és ir nekem annak nagyon hálás lennék!!!

2013. febr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A Kincsem Parkban nem tudnak segíteni? Még csak másfél év telt el, könnyen lehet hogy még mindig annál van, aki akkor megvette.
2013. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Sajnos egy kupec vette meg a tudtom nélkül...azóta akár több tulaja is lehetett
2013. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!