Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi róla a véleményetek?

Mi róla a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék erről a csikóról véleményeket kérni, CSAK a lóról kérek hozzászólásokat, köszi!


[link]


2013. febr. 1. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szep.
2013. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem rettenetesen fel van hizlalva... És ez nem biztos hogy jót tesz a lábainak, ízületeinek...
2013. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de szép :)
2013. febr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha jól értelmeztem csak az apja ismert az viszont elég jó mén.A hasa nekem nagyon nagy,egy 2éves csikónak arányosabbnak kellene lenni-e.A képek sem túl jók.Árban nekem sok főleg,h csak a papa ismert,de legalább vannak papírjai.
2013. febr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Én úgy gondoltam nem épp mostani képek, nem úgy néz ki mint egy 2 éves..

2013. febr. 1. 23:37
 6/11 anonim ***** válasza:
Itt vannak újabb képek, párban is adná a kettőt. Nekem egyáltalán nem tetszik egyik sem, de amit te néztél ki még mindig jobb, mint a másik: [link]
2013. febr. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pókhas, kifordított, csúnya nyak, túlnőtt far - ez a kép szerintem nem kétéves lovat mutat. Egy- másfél évesnek saccolnám (talán régi a kép, nem tudom). Nincs róla túl nagy véleményem, persze négyéves korára vélhetőleg sokat alalkul majd, de most nem sokat ér.
2013. febr. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
azt mondják: nézd meg a csikót 3 naposan 3 hónaposan, és 3 évesen. a fara tényleg túlnőtt, és a hasa sem valami szép.... Nekem kicsit drága, bár mondjuk chippelve van és elvileg útlevéllel is rendelkezik.
2013. febr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy szakértő, de zavar ez az óriási has mindkét lónál. Oké, hogy a csikó ilyen pálcikalábakon álló hordó, de ennyire.
2013. febr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Durva szalmahasa van mindkettőnek, ilyen áron már jobb lovat is találsz.
2013. febr. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!