Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kérhetek róla véleményt?

Kérhetek róla véleményt?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok róla?

[link]


2013. febr. 3. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Mutatós lovacska! De gondolom, az utólsó előtti képen nem ő van... A többi rendben, kétévesen sokkal jobban nem nézhetne ki.

Kicsit megakadt a szemem a hátulján, de végül nem tudtam eldönteni, látok-e hibát, vagy csak nem igazi a kép, élőben mindenképp nagyon megnézném, két hátsó csüdjét főleg. De amúgy nem tűnik rossz választásnak.

Magánvéleményem, hogy két éves méncsikót kizárt, hogy vennék, hacsak nem valami nagyon szuper áron kínálják, mert egy év alatt, amíg elkezdhetem munkába venni, még iszonyú sokat rá kell költeni, plusz heréltetés, amivel annyi macera van, meg költség.... De persze ízlések és pofonok, ugye. :-)

2013. febr. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Én (főleg kép alapján) nem igazán látom meg a hibát, természetesen hozzáértővel megnézetném. Engem is leginkább az "zavar", hogy csak 2 éves, de remélem már közelebb van a 3-hoz.:)

2013. febr. 3. 10:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Első látásra beleszerettem :D Gyönyörű ló
2013. márc. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!