Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Véleményt kérhetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Véleményt kérhetek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy egy ideje már itt vagyok a gyakorin. Rendszeresen olvasom a kérdéseket, válaszokat. Már régòta van egy válaszoló,aki szintén rendszeresen itt van és válaszolgat, aki nagyon szimpatikus nekem. Úgy gondolom, hogy elég hasonlóak vagyunk. Sokat nem tudok róla sajnos. Tudom bugyuta kérdés, pedig már nem vagyok tini, de merjem vele felvenni a kapcsolatot? Ti mit szólnátok, ha egy nö írna nektek, hogy szeretne megismerni?

2012. dec. 11. 21:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, szóval hajrá, csak bátran. 19/F
2012. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű, írj neki egy privátot, aztán lesz, ami lesz. hidd el, annonym biztosan őszinte lesz veled, ha komolyan beszélgettek
2012. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki a helyében. Írj neki!
2012. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan írhatsz nekem... :)



Én ismerkedtem már itt: először a témával kapcsolatban váltottunk leveleket, majd személyesebb lett a dolog.

2012. dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha valamilyen konkrét hozzászóláshoz írnál, hogy neked erről ez és ez a véleményed.

Én így nagyon sok értékes emberrel ismerkedtem meg itt, nem kimondottan ismerkedési célzattal, de kialakultak beszélgetések, és abból barátságok, sőt, egyszer még párkapcsolat is. :)

2012. dec. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy anonim oldal, gondolom az azonosítód is valami becenév, a legrosszabb ami történhet, hogy nem alakul ki semmi, veszíteni valód nincs.
2012. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Van veszteni valód?Nincs.Akkor írj neki,aztán meg van oldva és nem fáj a fejed!
2012. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Bocs, nő voltam (# 5), ettől függetlenül a véleményem az, hogy kezdjetek valamilyen téma kapcsán levelezni.
2012. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, én nő vagyok. Nézd ha írsz neki 2 választás van: vagy sikerül vagy nem. Ezen mit kell ábrándozni. Próba, de tényleg.
2012. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Írj,várom :D
2012. dec. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!