Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Közeledik a műszaki kérhetek...

Közeledik a műszaki kérhetek egy két véleményt segítséget?

Figyelt kérdés

Egy opel calibrám van (2.0 16v) Tavaly vettem és most lett műszakis... Az autómon van egy sport légszűrő és egyetlen egy sport dob van rajta egyetlen egy katalizátorral és mondták: hogy nem megfelelő a port légszűrő és még kell +2 darab dog a kipufogó rendszerhez. Más minden stimmel, csak mivel már nincsenek jó élményeim az autószerelőkkel, így a segítségeteket kérem ez mennyire igaz nem lehet-e máshogy megoldani és ha igaz is árakat tudtok mondani? Egyébként a +2 db dobra 40.000 Huf-ot mondott nekem az illető!

És nem oltást kérek!!! Így vettem és a lehető legtovább szeretném megtartani, nagy becsben tartott autómat!


2013. jan. 21. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából félig nem értem a kérdésed.Mi a gond?Miért nem viszed el vizsgára? Félsz a kipufogó miatt??? Nem tudom hányszor vittél már vizsgára autót,de ez simán vizsgáztatható pár ezer forint pluszért. K.b.25-30-ból kijön.(tapasztalat)
2013. jan. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt mondták még 2 dob kell rá, ami szerintem hülyeség... max egy középdob kell, de az csak sport van... sport dobokkal átmegy a műszakin?
2013. jan. 21. 17:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Hozd el levizsgáztatom neked így ahogy van ...
2013. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!