Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mexikói kantárhoz szügyelő +...

Mexikói kantárhoz szügyelő + martingál?

Figyelt kérdés
Illik össze ez a két stílus? Szokták így rakni a lóra?
2013. febr. 3. 12:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Értem köszi! :) Azért kérdeztem, mert van egy rakás ismerősöm akiknek a lovaik nem is látszanak rendesen a sok felszereléstől, ráadásul összhatásában nem is szép sok szerintem. Mi még szerencsére elég egyszerűen nézünk, és mexikói orrszíj eléggé más, mert már eleve feltűnő, hogy más és nem tudom, hogy úgy már nem lesz-e sok. Jó lehet, hogy egy kicsit talán túlzok, hogy pucos lesz, de egyik ismerősöm pl. hackamore, pessoa szügyelő (nem ez az egyszerű fajta), martingál és ausztrál nyereg. Szerintem nevetségesen néz ki és nem akarok én is így kinézni.

Szóval remélem érted, mert eddig te vagy az első normális válaszoló és nagyon köszönöm! :)

2013. febr. 3. 18:33
 12/18 anonim ***** válasza:

[link]


itt van kép a szügyelő és mexikói kantárról versenyen.Ha nem az angol és western stílust ötvözöd akkor túl sok nem lehet.Persze ha szügyelős martinglálhoz,pl raksz még kikötőt vagy más segéd szárat na az már sok :D

2013. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
*western stílust ötvözöd akkor túl sok baj nem
2013. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hmm ez tényleg nem vészes. És martingál is van itt a lovon? :)
2013. febr. 3. 20:56
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

De miért az a kérdés, hogyan néz ki?


Ha szükség van szügyelőre, mert nem fekszik jól a nyereg, hátracsúszik, akkor tedd fel. Ha szár felett megy a ló és nincs semmi kedved a korrigáláshoz, akkor tedd fel a martingált. Ezeket a felszereléseket nem vizuális élményként használja az ember.

2013. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ott a pont az előzőnél!
2013. febr. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy ilyen alaposan megmutattad a szaktudásodat, szerintem nézd meg melyik tetszik neked és úgy kombináld össze. ;)
2013. febr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
szia. láttam a sok negatív semmit se segítő csak okoskodó válaszokat. :) én is Mexikói kantárt szeretnék vásárolni mert nagyon jól néz ki. illetve kell szügyelő is. szerintem teljesen mind1 mi illik mihez csak te és a lovad jól érezzétek magatokat benne :)
2018. okt. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!