Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas táborba egyedül menni?

Lovas táborba egyedül menni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy majd megyek február végén lovas edzőtáborba, de a lovas baráti körömből senki nem tud eljönni velem. Szerintetek mennyire lesz rossz egyedül? NAGYON nehezen barátkozok! Ilyen táborokba "csapatba" jönnek a "tanulók"? Köszi a válaszokat!
2013. febr. 6. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül mennek csapatban. Egy edzőtáborban ráadásul a közös munka, a közös élmények gyorsan összekovácsolják az embereket - legalábbis nálunk így szokott lenni. Azok is jól érzik magukat, akik nem barátokkal jönnek.

Ne félj, egészen biztosan nagyon jó lesz! Légy nyitott, ha te nehezebben is barátkozol, majd lesz olyan köztetek, aki könnyen és kezdeményezi a kapcsolatot. :-)

Jó táborozást! :-)

2013. febr. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó csapatok alakulnak ki, a legtöbb lovas egyedül megy. Inkább azokat nézik ki bármelyik táborból, aki csak kritizálni tud, más szemében a szálkát is megtalálja, míg a sajátjában a gerendát sem látja.

Mivel mindenki lovas máris megvan a közös téma, jó beszélgetés indító, ha rákérdezel a lovára, mióta lovagol stb és akkor már mehet a tapasztalat csere :)

Én nem aggódnék emiatt e helyedben :)

2013. febr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos lesznek rajtad kívül még páran.:)
2013. febr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hu, most megnyugtattatok (: már nem is parázok rajta (mint eddig)!! köszi (:
2013. febr. 7. 17:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyáron én is így voltam táborban, hogy egyedül mentem, nem ismertem senkit (még a helyet se, lovakat, embereket se). Mivel mindenki szereti a lovakat, van közös téma, ezen el lehet indulni barátkozásnál. :)
2013. febr. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!