Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Stübben, Kieffer, és Wintec...

Stübben, Kieffer, és Wintec márkákról vélemény?

Figyelt kérdés

Használt nyergeket néztem Stübbenből és Kiefferből (80000 Ft körül), valamint ezt az új Wintec nyerget. Mi a véleményetek a márkákról, megérnek ennyit?

[link]



2013. febr. 7. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem Wintecem van es bevallt.Azt ajanlom.Megeri.
2013. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
wintecből inkább 500-tól érdemes venni.Van egy 2000-es (semmiért sem adnám oda)ugróm és pro díjlovasom.
2013. febr. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Wintec nekem is díjlovas van (Wintec pro by Isabelle Werth), nincs az a pénz, amiért megválnék tőle, a világ legjobb nyerge. :-) Stübben ugróm van, az se rossz, de szeretnék egy Wintec ugrót, valószínűleg az lesz a nekem valóbb.

Amúgy a Stübben ugróm meg a tesóm Neizer nyerge között annyi a különbség, hogy a Neizer féle kicsit keményebb a lovasnak, de amúgy abban is gondolkodom én is, mert az öreg jól "rászabta" tesómra, annyira jól passzol hozzá (és ezáltal hozzám is, mert egyforma alkatúak vagyunk) hogy az eszméletlen, hihetetlenül jól ültet, nagyon rendben van az a nyereg. Szóval a Stübi lehet hogy világmárka, de én elájulva nem vagyok tőle. Szuper, de van másik olyan, ami legalább ennyire jó.

A Wintec-et viszont még nem tudta űberelni semmi, nálam tuti befutó és az se mellékes, hogy iszonyat könnyű a lónak, jól fekszik rajta, szereti minden lovam.

2013. febr. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Wintec nem tartós, nem éri meg az árát. A Stübben és a Kieffer az igen, főleg a Stübben. Örök darabok.
2013. febr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hülyeség,h a wintec a hamar tönkre megy évek óta használom és csak még nem is kopott meg :) látszik nem volt még wintec nyerged :D
2013. febr. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyidős a Wintec és a Stübben nyergem. Gyere el és nézd meg. Amíg a Wintec-en alig látszik a használat és nagyon jól egyben van még mindig, addig a Stübi láthatóan használt nyereg. Nincs komolyabb baja, de jobban kopik, mint a Wintec.

A Wintec olyan szinten tökéletesen van összerakva, hogy szerintem normál használat mellett (napi 2-3 lóra fölrakom!) elnyűhetetlen. A súlya miatt a távlovaimat is azzal edzem, egyszerűen tökéletes és még 100km után sem érzem kényelmetlennek és soha még nem nyomott meg lovat. A tisztítása pedig maga a mennyország. Egy durván esős, saras napon is csak letörlöm és rendben van, míg a bőr nyergeket nem győzzük kenni, hogy ne menjenek tönkre.

2013. febr. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A wintec nyergek kiválóak!! Nagyon jók!! Használtan is megérik!! :) Merem ajánlani én is! :D És nem mennek hamar tönkre, ez óriási hülyeség!!
2013. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Wintec nyergek jók, azt ajánlom. Nekem mondjuk Stübben Scandica díjlovas nyergem van, azzal is tökéletesen meg vagyok elégedve, bár elől a bőr bevonat elég pocsék rajta, viszont jól ültet, lehetetlen rosszul kiülni, a váza stabil és elnyűhetetlen, szerintem ez nyereg lesz még 20 év múlva is.
2013. febr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mind a 3 nagyon jó márka!
2013. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!