Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek? Mi a...

Milyen autót vegyek? Mi a véleményetek egyes márkákról és altípusaikról? Lent kifejtem bővebben!

Figyelt kérdés
Autó márkákról és altípusaikról TAPASZTALT szerelők, sofőrök, hozzáértők véleményét várnám. Nem egyik-másik autó típus szidására vagy épp dicséretére lennék kíváncsi, hanem épp arra, hogy miért olyan, amilyen. És nem is a 10-15 milliós és az a fölötti csodaságok érdekelnek. A 250 ezres Swiftektől minden érdekel a pár milliót érő hétköznapi autókig. Próbáljon már meg minél több sofőr véleményt írni, minél több autóról, amivel már "találkozott". Köszönöm! (Most lesz meg az első jogosítványom. /21F/)

2012. okt. 26. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

" Milyen autót vegyek? "


Ami neked tetszik.

és ne olyant ami másoknak

2012. okt. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Honorare válasza:
30%

Hello!


Suzuki- elpusztitahatalan! (en szemly szerint nem szeretem de az ujjabbak mar pofasak)


Opel- sok embertol hallottam ,hogy csipegeti az olajat de lehet ,hogy ez csak varosi legenda... (nem kedvelem annyira)


Honda- izmos kis dog de ahogy tudom hamar elkezd rohadni...


WV- tobb szerelotol is hallottam, hogy nem a legjobb minoseget produkalja


Audi- ez a marka a WV tulajdonaba tartozik... de a hibait a csak a WV alkatreszeknek koszonheti


Fiat- nem szabad a teljes teljesitmenyt huzamosabb ideig kihozni belole, mert ellenben a tobbi markaval, a Fiatokat maximumra huzzak (erthetoen: mar nagyon nem lehet tuningolni)


a tobbi markarol nem tudok...

BMW-t meg a kispocsu gazdagok vesznek elsoautonak... de


Az en autoim:

WV -Golf II 1.6 B

Audi 80 1.6 TD

Fiat Punto 1.3 Mutlijet -ez baratnome


En Neked azt javaslom, hogy egy Suzukit Vegyel!

Elso autonk nem kell draga ,izomgep... csak megbizhato... a Suzukit meg kulonosen jol raktak ossze...

2012. okt. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Honorare válasza:
Bocsi a helyesirasert... most kelltem es nincsen ekezetem a gepen... Sok sikert az elso autohoz!!
2012. okt. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

"Opel- sok embertol hallottam ,hogy csipegeti az olajat de lehet ,hogy ez csak varosi legenda... "


Nekem ez van. Gyári adat szerint valami 6 deci olajat fogyaszt 1000 km-en új korában. Szerintem borzasztó sok. De ez nem hiba vagy motorkopás, ezek a motorok ilyen olajzabálók.

2012. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

A Swift egy igazi agyonüthetetlen igásló. Ettől függetlenül nem tartom túl jó autónak. Szerintem ilyet ne vegyél.

Friss jogosítvány mellé egy Opel Astra tökéletes választás.


Olcsó hozzájuk az alkatrész, megbízhatóak, relatíve kényelmesek, nem túl nagyok (tehát jól lehet velük parkolni) Olajfogyasztástól nem kell félni.


Régebben volt Bmw-m (nem ajánlom. Iszonyatosan szervizigényesek) most Mercedesem van. Szerintem kezdő vezetőnek felesleges pénzkidobás lenne prémium kategóriás autót vásárolnod. (alkatrész árak stb...)


Ezekről mit gondolsz?

[link]

[link]

[link]

2012. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat azoknak, akik kérésemre jobban kifejtették a dolgokat. Remélem kapok még másoktól is hasznos véleményeket. Azért kérdeztem ilyen bő árréssel a dolgokat, mert még nem lehet tudni, hogy mennyi pénzből lesz autó pontosan. Ezért is lenne szükségem még több kategóriáról információra.
2012. okt. 27. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!