Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Wintec Isabell nyereg?

Wintec Isabell nyereg?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről a nyeregről? Tudom, hogy (talán) Gabkának van ilyen nyerge, és szinte szerelmes belé, de hosszú életű? Díjlovazni is szeretnék, és ez a fajta nagyon megtetszett, de nem merek vaktában belevágni. Meg ahova járok lovazni, ott azt mondják, hogy 100 ezer alatt nem lehet találni jó nyerget. Igaz ez? És esetleg használtan tudna valaki ajánlani egy Isabell nyerget? Csak azért, mert nincsen sajnos fölösleges 270 ezrem egy nyeregre...:S

Köszi előre is! :)



2013. febr. 14. 19:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem annyira függenek össze a mondataim, srry :P
2013. febr. 14. 20:00
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem wintec pro díjlovas nyergem 150eft-ért a tied lehet :)
2013. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, jól emlékszel, nekem van ilyen nyergem és igen, szerelmes vagyok belé. :-) Én amúgy ezelőtt 10 évvel vettem használtan (Svájcból hozta egy ismerősöm) 80 ezerért. Akkor még ez is nagyon drágának tűnt, de ma már azt mondom, minden fillért megért, amit rááldoztam. És 10 év alatt semmi gondom nem volt még vele. :-)
2013. febr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D Rendben, köszi :) Hát, remélem, hogy valahogyan hozzájutok az eredeti árnál jóval alacsonyabbért :)
2013. febr. 14. 21:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Stübben Scandica díjlovas nyerget használtan vettem 60-ért, soha semmi baj nem volt még vele, és nagyon meglepne, ha a közel-, de akár a távoli jövőben lenne.
2013. febr. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem reménytelen, külföldről próbálkozz. Így hirtelen ez a legolcsóbb, amit találtam, 250 font + posta, azt nem tudom, hogy aktuális-e még, de elég sok van eladó használtan: [link]
2013. febr. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :))
2013. febr. 15. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!