Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért van az, hogy van egy...

Babszi04 kérdése:

Miért van az, hogy van egy Gidrán kancám, más emberekhez rosszul viszonyul Sunyít stb. de ha én vagy apukám megy be hozzá semmit nem csinál, hanem bújik?! Sose csinált ilyet az elmúlt 2 hónapba csak ilyen! Lehet hogy nem tetszik neki az új helye? :O

Figyelt kérdés
2013. febr. 15. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy durva vele a lovász?
2013. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BellóJ válasza:

Szerintem csak annyi hogy téged Szeret...(meg apukádat)

Ja És ha eddig nem csinálta akkor valószínű hogy majd később Megszokja az új helyáét is!!

2013. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Új környezet új lovak. Lehet egész jó pozíciót vívott ki ott magának. Titeket tisztel és elismer vezetőnek, mások meg lehet ráhagynak egy csomó dolgot, ráadásul a lovász is ludas lehet, ha épp nem látja senki odavághat villanyéllel az állatoknak.
2013. febr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Míra.4 ***** válasza:
Nem vagyok egy lószakértő, de valószínüleg aZ új hely miatt van::)
2013. febr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

A lovásszal biztos nincs baj mert pl:sose kérem meg leápolja a 2 lovamat mire kiérek lovagolni szereti az állatokat, jutalomfalatot is mindig kéri hogy hagyjak kint neki a lovaknak :) szóval biztos nem vele van a gond :) hát remélem hogy megszokja az új helyét :)

2013. febr. 16. 15:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Az mondjuk már eleve gyanús, ha a lovász felül a bértartott lovakra... Engem legalábbis nagyon meglepne, ha egyszer mennék ki a lóhoz, és az fogadna, hogy épp a lovász zötyög rajta.

No, de ettől eltekintve, az én lovam például kimondottan vadállat üzemmódba kapcsol, ha kaja van előtte, rúgja a boksz oldalát, sunyít, a boksz-szomszédoknak oda-odakap, villogtatja a fogait ezerrel. Én be tudok hozzá menni ilyenkor is, de más nem tudja megközelíteni. Máskor meg kezes bárány, akárki megsimizheti, bármi. Persze ha a lovad eddig nem volt ilyen, és akkor változott meg, amikor új helyre került, akkor valószínű, hogy a változást érezte meg. :) Másfelől az is fontos, hogy csak sunyít, vagy meg is csípi azt, aki hozzá akar érni? Legyetek türelmesek és kedvesek vele mindenesetre, szerintem ez változni fog nála :)

2013. febr. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem lovagol csak mire kimegyek a lovakhoz leápolja őket :)

türelmes vagyok vele sose bántottam egy rossz szavam se volt a lóhoz. csak sunyít csípni nem csíp:)

2013. febr. 18. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!