Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nagyon tetszenek ezek a lovak...

Nagyon tetszenek ezek a lovak Vélemény?

Figyelt kérdés
Engem csak az egyik érdekelne de egy bajom van vele hogy nincs belovagolva egyik se,de most haflingit keresek és ők olcsók is ahhoz képest hogy papirok stb.Régen mindig ugyanilyen hókás szép paciről álmodoztam és annyira tetszenek csak nincsenek belovagolva.Én jól lovaglok már 7 éve lovagolok 12 vagyok .Tudok mindent a tartásukról nyergem stb van .De betanítani őket??Azt nem tok esetleg fogadni valakit hogy eddzen vele?? [link]
2013. febr. 16. 07:00
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Úgy számolj, hogy kb. három hónapra szoktak belovaglást vállalni, általában 20-30 ezer forintot kérnek érte havonta, szóval ennyit még adj hozzá az árukhoz.


Egyébként az én városomban vannak a lovak, az eladó szokott fogathajtó versenyeken indulni, sokszor nyer is, ért a lóhoz. Az viszont nem derül ki a hirdetésből, hogy külön-külön is megválna-e a csikóktól. Amúgy nagyon szépek, formásak, hobbira tökéletesek, az apjukat, Nicot ismerem.

2013. febr. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezdő lótartóként sose szokták javasolni csikó, pláne nyers csikó vásárlását. A belovagoltatás amúgy legalább még feláras volna (kb 100-150 rugó), tehát olyankor már jobban jársz egy belovagolt haflival, esetleg a gazdájukkal tudsz egyeztetni, ha ő be tudja lovagolni őket.
2013. febr. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
írja,h párban eladók
2013. febr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!