Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek erről a lóról?

Mi a véleményetek erről a lóról?

Figyelt kérdés

Nem gondolkozom lóvásárlásban, csak kíványcsi vagyok, hogy mi erről a lóról a véleményetek:


[link]



2013. márc. 2. 20:41
 1/8 Valletta ***** válasza:
Elég frankó, csak az ára nem valami reális. Mivel herélt, a tenyészértéke nulla, szóval legalább valami értelmes képzettséget, sporteredményt fel kellene mutatni ennyi pénzért.
2013. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Összességében tetszik, bár nem tudom, milyen szinten van belovagolva, milyen stílusban, mekkorát ugrik... Nincs róla olyan kép, amin szépen támaszkodna nyereg alatt, például.

Nem írja, hogy van-e oltva, féreghajtva, körmölve, esetleg patkolva, ezért én aggódnék, hogy esetleg elhallgat-e még valamit (betegség, rossz szokás, sérülés). Nekem ez az ár elég magasnak is tűnik...

2013. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez gyönyörű... *-*
2013. márc. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok, igen, arra akartam kilyukadni, amit az első is írt - ennyiért már valami komoly eredmény kéne. Vagy profi díjugrató, vagy profi díjlovas, military, terepló, bármi... De nem sok mindent látni/olvasni így. Eredmények nélkül pedig egy herélt lehet akármilyen szuper, de... Ilyen idősen már nem lehet csak arra apellálni, hogy esetleg a felmenőinek van eredménye.
2013. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

igen, az ár nekem is eléggé magas, de mivel oda van írva az hogy irányár, így lehet, hogy olcsóbb

Szerintem ezt ő sem gondolta komolyan, hogy ennyiért elad egy ilyen lovat

2013. márc. 2. 21:10
 6/8 Valletta ***** válasza:
Hát, próba szerencse. Biztos látta, hogy a sportlovak elég jó áron mennek...
2013. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk szerintem mondott egy árat és akit érdekel, az alkudjon belőle :D
2013. márc. 2. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Fríz cserét ír, na most ha komoly frízt akar, ami tenyészszemlézett, és jó minősítést ért el mindig, utódai szintén, és esetleg van valami saját eredménye is, de minimum képzettsége (díjlovaglás vagy fogat általában), akkor az tényleg milliós nagyságrend. Ez a ló viszont, amit eladásra kínál, ez nem az.
2013. márc. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!