Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen tetoválást csináltassak...

Milyen tetoválást csináltassak? Ötletek?

Figyelt kérdés

Szeretnék, valami olyan tetoválást ami a lovakra emlékeztet.

Lehet felirat, vagy valami kis jelkép, semmiféle képpen nem ilyen nagy tetkót akarok.

Csak picit, talán a csuklómra vagy valahova a kezemre

Segítetek? Tudtok ötletetek?


2013. márc. 5. 09:46
1 2
 11/12 x) ***** válasza:
Nekem egy patkó van a csípőmön a lovam nevének kezdőbetűjével :) De egyébként nekem is az egyszerű kis lófejes tetkók tetszenek.
2013. márc. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Pivekla ***** válasza:

Mi nem dönthetjük el helyetted, végtére is egy életen át kísérni fog, nagyon meg kell gondolni hogy mit és hogyan varratsz. Nagyon ki vagyok akadva amikor látom hogy a 15 éves kislánynak az első szerelmének a neve már a tarkóján van...

Gyönyörű szép tetoválások léteznek, de egyiket sem tudnám elképzelni magamon: Olyan mint egy póló, nagyon tetszik, hordanám, reggel fölvenném, de este levenném.


Őszintén megmondom sokáig gondolkodtam hogy én is csináltatok magamnak és még manapság is eljátszom a gondolattal, de mindig rájövök, hogy sokszor ezzel az emberek csak bizonyítani akarnak. Bizonyítani maguknak és másoknak. Én tudom hogy mennyire szeretem a lovakat, vagy A lovat, nem kell a testemre tetováltatnom ahhoz, hogy tudjam, mi van a szívemben.


Ha Te mindenképp ragaszkodsz a tetováláshoz akkor is valami személyeset csináltass, amit te álmodsz meg, semmi értelme olyat magadra varratni amit más alkotott, más testén van. Az nem eredeti, az nem te vagy. Az csak egy utánzat.

2013. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!